Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Jakubowo Lubińskie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Przemków, obręb Jakubowo Lubińskie działki nr: 216/1 o pow. ewid. 5.7300, nr: 219 o pow. ewid. 1.1200, nr: 214 o pow. ewid. 0.7200, nr: 213 o pow. ewid. 1.4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 9.0100 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0900 ha; RIVa/R - 2,5600 ha; RIVb/R - 2,7400 ha; RV/R - 3,6200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr brak. Pełna treść ogłoszenia znajduje si...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 600 zł

5,73 zł/m²

90 100 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Jakubowo Lubińskie

Cena wywoławcza:

516 600 zł

5,73 zł/m²

90 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Gałów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat średzki, gmina Miękinia, obręb Gałów działka nr: 29/4 o pow. ewid. 0.1677. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1677 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1677 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 40301. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

342 090 zł

204 zł/m²

1 677 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Gałów

Cena wywoławcza:

342 090 zł

204 zł/m²

1 677 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Kadłub

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat średzki, gmina Miękinia, obręb Kadłub działka nr: 155/14 o pow. ewid. 1.3559. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.3559 ha, w tym w użytkach (RIIIa/Br - 0,0016 ha; RIIIb/Br - 1,3543 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1S/00041071/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 310 000 zł

170 zł/m²

13 559 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Kadłub

Cena wywoławcza:

2 310 000 zł

170 zł/m²

13 559 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Jakubowo Lubińskie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Przemków, obręb Jakubowo Lubińskie działka nr: 315 o pow. ewid. 17.4300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 17.4300 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 6,0600 ha; RIVb/Lzr - 0,0600 ha; RV/R - 11,3100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr brak. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

981 000 zł

5,63 zł/m²

174 300 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Przemków, Jakubowo Lubińskie

Cena wywoławcza:

981 000 zł

5,63 zł/m²

174 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Wrocław, Fabryczna, ul. Mieczysława Wolfkego

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA***

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona przy ul. Wolfkego ***, we Wrocławiu, znajduje się w obrębie działki nr ***/***, AM-19 o pow. 0,0309 ha, na terenie wrocławskiego "Osiedla Malowniczego", posiada bezpośredni dostęp do ulicy Wolfkego, która stanowi drogę wewnętrzną będącą własnością osoby prawnej i wraz z całym układem komunikacyjnym osiedla jest objęta odpłatnymi służebnościami przejazdu i przechodu oraz prawem...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

618 750 zł

2 002 zł/m²

309 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Wrocław, Fabryczna, ul. Mieczysława Wolfkego

Cena wywoławcza:

618 750 zł

2 002 zł/m²

309 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zgorzelecki, gm. Węgliniec, Piaseczna

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - DZIAŁKI NR ***/***, ***

Działki gruntu nr *** i ***/***, niezabudowane, posiadające założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zgorzelcu o numerze KW ***.

Działki położone w miejscowości Piaseczna, arkusz mapy 1. Działka nr *** ma powierzchnię 0,25 ha, symbol klasy użytku ŁV, w mpzp oznaczona symbolem 16.5 RO - sady i ogrody przydomowe.

Działka nr ***/*** ma powierzchnię 0,25 ha, symbol klasy użytku R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

65 100 zł

13,02 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zgorzelecki, gm. Węgliniec, Piaseczna

Cena wywoławcza:

65 100 zł

13,02 zł/m²

5 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - DZIAŁKI NR ***/***, ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

legnicki, gm. Ruja, Tyniec Legnicki

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNOTWA NIEZABUDOWANA

Nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie Tyniec Legnicki, w wschodniej części miejscowości. Działka nr *** o powierzchni 3,60 ha (klasoużytki RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, PsVI, Lzr-PsIV) posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (działka nr *** – droga asfaltowa), z którą graniczy od strony północnej. Teren nachylony w kierunku południowym, kształt zbliżony do prostokąta, na działce znajduj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

149 040 zł

4,14 zł/m²

36 000 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

legnicki, gm. Ruja, Tyniec Legnicki

Cena wywoławcza:

149 040 zł

4,14 zł/m²

36 000 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNOTWA NIEZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Brodziszów

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

1/4 niewydzielona część nieruchomości stanowiąca działki o nr ***/*** (RIVb-0,0700 ha, Br-PsIII-0,0460 ha), ***/*** (RIVb -0,0450 ha, Br-PsIII -0,0710 ha) o łącznej powierzchni 0,2320 ha - stanowiące nieruchomość bez zabudowań. Dla obszaru, na którym położona jest szacowana nieruchomość obowiązujący jest Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Brodziszów w gminie Ząbkowice Sl. (Uchwała Rady Gminy Ząbkowice Ś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 062,50 zł

4,77 zł/m²

2 320 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Brodziszów

Cena wywoławcza:

11 062,50 zł

4,77 zł/m²

2 320 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Szczytna

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Na podstawie § 6 ust. 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów i rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 2213), zamieszcza się:

Wyciąg z ogłoszenia BURMISTRZA SZCZYTNEJ

57-330 Szczytna ul. Wolności 42, tel. (074) 86 83 305

1/ o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej Szczyt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

156 zł/m²

897 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szczytna
Przetarg na działkę

Szczytna

Cena wywoławcza:

140 000 zł

156 zł/m²

897 m²

Wyciąg z ogłoszenia BURMISTRZA SZCZYTNEJ

57-330 Szczytna ul. Wolności 42, tel. (074) 86 83 305

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szczytna
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

...odbędzie się dnia

24 kwietnia roku o godz. 1200,

w sali nr 27 Urzędu Miasta Szczawna-Zdroju ul. Kościuszki 17.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 15.000,- zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych) na konto Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój - PKO BP SA O/Wałbrzych Nr 76XXXXX000XXXXX264, z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium do przetargu nieograniczonego działka nr 790/93.

Wadium wniesione w pieniądzu winno zostać uznane na r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

177 zł/m²

761 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

Cena wywoławcza:

135 000 zł

177 zł/m²

761 m²

...odbędzie się dnia

24 kwietnia roku o godz. 1200,

Wadium wniesione w pieniądzu winno zostać uznane na r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

...odbędzie się dnia

24 kwietnia roku o godz. 1000,

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 15.000,- zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych) na konto Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój - PKO BP SA O/Wałbrzych Nr 76XXXXX000XXXXX264, z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium do przetargu nieograniczonego działka nr 790/92.

Wadium wniesione w pieniądzu winno zostać uznane na r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 000 zł

178 zł/m²

754 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

Cena wywoławcza:

134 000 zł

178 zł/m²

754 m²

...odbędzie się dnia

24 kwietnia roku o godz. 1000,

Wadium wniesione w pieniądzu winno zostać uznane na r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Szpitalna

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2026 r. o godz. 1300 w sali

nr 2 Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie przy ul. Granitowej 2

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

147 zł/m²

1 091 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Szpitalna

Cena wywoławcza:

160 000 zł

147 zł/m²

1 091 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Cena wywoławcza:

230 000 zł

220 zł/m²

1 047 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Kolejowa

Cena wywoławcza:

230 000 zł

220 zł/m²

1 047 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Piechowice, Stroma

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miasta w Piechowicach przy ul. Kryształowej nr 49.

Przedmiotem przetargu będzie następująca nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca własność Gminy Miejskiej Piechowice, położona w Piechowicach w rejonie ulicy Stromej (obręb 0001):

działka nr 121/1 o powierzchni 0,1145 ha

*** cena wywoławcza – 99.000,00 zł
*** wadium: 9.900,00 zł

Dla w/w nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze prowadzona jest księga ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

86,46 zł/m²

1 145 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piechowice
Przetarg na działkę

Piechowice, Stroma

Cena wywoławcza:

99 000 zł

86,46 zł/m²

1 145 m²

działka nr 121/1 o powierzchni 0,1145 ha

*** cena wywoławcza – 99.000,00 zł
*** wadium: 9.900,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piechowice
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

...odbędzie się w dniu
_24 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00_
w siedzibie Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój przy ulicy Poznańskiej nr 2.

WYSOKOŚĆ WADIUM:
Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 20 000 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100) na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój nr 13XXXXX000XXXXX280 w PKO BP S.A. I Oddział w Wałbrzychu, nie później niż 17 kwietnia 2026 r., z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium – działka nr 183/8”. Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty, uznaje ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

117 zł/m²

1 703 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

Cena wywoławcza:

200 000 zł

117 zł/m²

1 703 m²

...odbędzie się w dniu
_24 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00_

WYSOKOŚĆ WADIUM:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości