Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Wałbrzych, Lubiechów, przy ul. Lisiej

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA GRUNTU ZABUDOWANA BUDYNKIEM PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWYM USYTUOWANA NA TERENIE STREFY EKONOMICZNEJ MIASTA WAŁBRZYCH WJAZD OD UL. UCZNIOWSKIEJ

Prawo wieczystego użytkowania nieruchomości stanowiącej działkę ***/*** wraz z prawem własności budynku posadowionego na tejże działce, położonych: 58-306 Wałbrzych, ul. przy ulicy Lisiej (poprzednio ul. przy ul. Uczniowskiej), dla których to praw Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi ks...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

965 250 zł

161 zł/m²

5 985 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Wałbrzych, Lubiechów, przy ul. Lisiej

Cena wywoławcza:

965 250 zł

161 zł/m²

5 985 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bolesławiecki, gm. Bolesławiec, Nowa

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

ŁĄKI TRWAŁE

grunty rolne, łąki trwałe, działka nr ***/***, ***/***

***Adres nieruchomości***
Nowa Wies Lubinska ***, 59-100 Nowa Wies Lubiniska, poczta Polkowice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Łąki trwałe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych

***Cena wywołania***
15 333,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniżs...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 333,33 zł

30,67 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bolesławiecki, gm. Bolesławiec, Nowa

Cena wywoławcza:

15 333,33 zł

30,67 zł/m²

500 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

ŁĄKI TRWAŁE

grunty rolne, łąki trwałe, działka nr ***/***, ***/***

***Adres nieruchomości***

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Łąki trwałe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
15 333,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniżs...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Nowa Ruda

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi działka nr 593 o powierzchni 74cm², zapisanej w księdze wieczystej SW2K/00011959/3.

Działka zlokalizowana jest w pobliżu dawnej linii kolejowej, prowadzącej z kopalni Słupiec Szyb Nowy I do stacji Nowa Ruda Słupiec. Działka jest niezabudowana, ma kształt nieregularny, wydłużony, nie jest ogrodzona. Teren działki ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

94,59 zł/m²

74 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Nowa Ruda

Cena wywoławcza:

7 000 zł

94,59 zł/m²

74 m²

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Nowa Ruda

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi działka nr 62 o powierzchni 574 m², zapisanej w księdze wieczystej SW2K/00011959/3.
Działka zlokalizowana jest w pobliżu dawnej linii kolejowej, prowadzącej z kopalni Słupiec Szyb Nowy I do stacji Nowa Ruda Słupiec. Działka jest niezabudowana, ma kształt nieregularny, wydłużony, nie jest ogrodzona. Teren działki jest zagospodarowany ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

69,69 zł/m²

574 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Nowa Ruda

Cena wywoławcza:

40 000 zł

69,69 zł/m²

574 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Legnica, Odrzańska

...odbędzie się 26.05.2026 r. o godz.11.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

273 zł/m²

2 562 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Odrzańska

Cena wywoławcza:

700 000 zł

273 zł/m²

2 562 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Głogowska

...odbędzie się 26.05.2026 r. o godz.11.30 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

760 000 zł

213 zł/m²

3 568 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Głogowska

Cena wywoławcza:

760 000 zł

213 zł/m²

3 568 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Licytacja komornicza działki

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Karola Miarki

...druga licytacja nieruchomości:

***DZIAŁKI NR ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, GRUNT ODDANY W UŻYTKOWANIE WIECZYSTE I BUDYNEK STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ.***

Adres nieruchomości
Karola Miarki ***, 58-500 Jelenia Góra, poczta M. Jelenia Góra

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren produkcji przemysłowej

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze VI Wydział Ksiąg Wieczyst...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 199 170 zł

140 zł/m²

8 568 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Karola Miarki

Cena wywoławcza:

1 199 170 zł

140 zł/m²

8 568 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Adres nieruchomości

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren produkcji przemysłowej

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Oleśnica, Gliniana

...odbędzie się dnia 26 maja 2026 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 21 maja 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

279 000 zł

296 zł/m²

944 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Gliniana

Cena wywoławcza:

279 000 zł

296 zł/m²

944 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Gliniana

...odbędzie się dnia 26 maja 2026 r. o godz. 1130 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Terminy przeprowadzenia poprzednich przetargów: I-pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

319 000 zł

300 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Gliniana

Cena wywoławcza:

319 000 zł

300 zł/m²

1 065 m²

Terminy przeprowadzenia poprzednich przetargów: I-pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Rogoż

O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G U

Wójt Gminy Wisznia Mała

ul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Mała
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie wsi Rogoż

§ 1. Oznaczenie nieruchomości:
Działka gruntu nr ew. 69/1, o pow. 0,1037 ha, obręb Rogoż.
Księga wieczysta prowadzona przez Sąd Rejonowy w Trzebnicy pod nr WR1W/00065122/4.

§ 2. Opis nieruchomości:
Działka jest niezabudowana, położona w centralnej części wsi w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 203 zł

314 zł/m²

1 037 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wisznia Mała
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Rogoż

Cena wywoławcza:

325 203 zł

314 zł/m²

1 037 m²

O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G U

Wójt Gminy Wisznia Mała

ul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Mała
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie wsi Rogoż

§ 1. Oznaczenie nieruchomości:
Działka gruntu nr ew. 69/1, o pow. 0,1037 ha, obręb Rogoż.

§ 2. Opis nieruchomości:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wisznia Mała
Przetarg na działkę

Mieroszów

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godzinie 9:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Mieroszowie
- sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. Wniesienie kwoty wadium na konto: Gmina Mieroszów - Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze nr 07 8395
0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 19 maja 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 700 zł

68,88 zł/m²

1 099 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów

Cena wywoławcza:

75 700 zł

68,88 zł/m²

1 099 m²

- sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 19 maja 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów

...odbędzie się 26 maja 2026 r. o godzinie 9:30 w budynku Urzędu Miejskiego w Mieroszowie -
sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. Wniesienie kwoty wadium na konto: Gmina Mieroszów - Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze
nr 07 8395 0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 19 maja 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 300 zł

68,96 zł/m²

1 092 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów

Cena wywoławcza:

75 300 zł

68,96 zł/m²

1 092 m²

sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
nr 07 8395 0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 19 maja 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
1. V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej bez zabudowań
położonej przy ul. Kościelnej w obrębie Mieroszów 1, składającej się z działek nr 395/11 i nr 395/12
o łącznej powierzchni 0,0057 ha.
Opis nieruchomości :
- działka nr 395/11 – o powierzchni 0,0029 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wieczysta
nr SW1W/00022880/1
- działka nr 395/12 – o powierzchni 0,0028 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 zł

237 zł/m²

57 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

Cena wywoławcza:

13 500 zł

237 zł/m²

57 m²

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
o łącznej powierzchni 0,0057 ha.
Opis nieruchomości :
nr SW1W/00022880/1
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych

2. V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej bez zabudowań
położonej przy ul. Kościelnej w obrębie Mieroszów 1, składającej się z działek nr 395/13 i nr 395/14
o łącznej powierzchni 0,0053 ha.
Opis nieruchomości :
- działka nr 395/13 – o powierzchni 0,0027 ha, użytek gruntowy Bp, Księga wieczysta
nr SW1W/00022880/1
- działka nr 395/14 – o powierzchni 0,0026 ha, użytek gruntowy Bp, Księga w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 600 zł

238 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów, Kościelna

Cena wywoławcza:

12 600 zł

238 zł/m²

53 m²

BURMISTRZ MIEROSZOWA
ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych

o łącznej powierzchni 0,0053 ha.
Opis nieruchomości :
nr SW1W/00022880/1
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Męcinka

...odbędzie się 26 maja 2026r. w Urzędzie Gminy Męcinka o godz.11:00.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w formie pieniądza na konto Gminy Męcinka - Bank Spółdzielczy Oddział w Męcince nr: 77 8647 1017 0105 0018 2001 0006 najpóźniej do dnia 20 maja 2026r. Na dowodzie wpłaty wadium należy wpisać: „wadium do przetargu na nabycie dz. nr 1025 o. Męcinka” . O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławcz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

189 449 zł

177 zł/m²

1 070 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Męcinka
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Męcinka

Cena wywoławcza:

189 449 zł

177 zł/m²

1 070 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Męcinka
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości