Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Książki

...odbędzie się 20 maja 2026 r. o godz. 12.00 i 12.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 200 zł

6,64 zł/m²

4 849 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Książki

Cena wywoławcza:

32 200 zł

6,64 zł/m²

4 849 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Trzciano

Ogłoszenie niezabudowanych nieruchomości nierolnych przeznaczonych do sprzedaży działka nr 94/13 o pow.0,0594 ha wraz z udziałem 80/360 w dz. 94/18 o pow. 0,0386 ha, dz. 94/14 pow. 0,0743 ha i dz. 94/27 o pow. 0,0628 ha wraz z udziałem 80/360 w dz. 94/18 o pow. 0,0386 ha. Przetargi odbędą się 20 maja 2026 r. od godz. 9.30 do 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 100 zł

38,89 zł/m²

594 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Trzciano

Cena wywoławcza:

23 100 zł

38,89 zł/m²

594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Toruń, Grębocin nad Strugą, Przelot

...odbędzie się w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia, przy ul. Grudziądzkiej 126 b, w sali konferencyjnej na I piętrze (s. 115), dnia 19.05.2026 o godz. 12:00

Cena wywoławcza 4.000.000,00 zł brutto

wadium 400.000,00 zł - wpłata do 13 maja 2026r.

W przetargu mogą wziąć udział podmioty, które wpłacą wadium w pieniądzu, w formie przelewu, na konto Urzędu Miasta Torunia - BANK MILLENNIUM S.A. O/Toruń nr 62 1160 2202 0000 0003 3943 1400 w terminie do dnia 13 maja 202...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 000 zł

120 zł/m²

33 233 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Toruń, Grębocin nad Strugą, Przelot

Cena wywoławcza:

4 000 000 zł

120 zł/m²

33 233 m²

Cena wywoławcza 4.000.000,00 zł brutto

wadium 400.000,00 zł - wpłata do 13 maja 2026r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Włocławek, Mursk

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki:

nieruchomość gruntową niezabudowaną obejmującą działki nr*** obręb 0020 Mursk, gm. Włocławek, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie, dla których prowadzone są przez Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych księgi wieczyste o numerach: ***, ***, ***.

Minimalna cena: 105.430,00 zł . Kwota ta stanowi 50% ceny oszacowania wynikającej z operatu szacunkowego z dnia 03.04.202...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 430 zł

2,91 zł/m²

36 200 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Włocławek, Mursk

Cena wywoławcza:

105 430 zł

2,91 zł/m²

36 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Biały Bór, ul. Główna

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biały Bór, przy ul. Głównej ***, działki nr ***/*** z obrębu 0001 – Biały Bór, o powierzchni 0,1791 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 149,35 m2, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, będącej własnością dłużników: ***, ***, stanowiąca: dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojąc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

468 525 zł

3 137 zł/m²

149 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

grudziądzki, gm. Grudziądz, Biały Bór, ul. Główna

Cena wywoławcza:

468 525 zł

3 137 zł/m²

149 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Sicienko, Kruszyn, Ogrodowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚCI

Wydzielona działka nr ***/*** o powierzchni 2.0000 ha (grunty orne klasy: RV- 0.7399 ha i RVI- 1.2601 ha) ma kształt trapezu, od strony zachodniej odcinkiem ok 140m przylega do drogi powiatowej na ul. Ogrodowej (dz. nr ***). Działka nie jest bezpośrednio uzbrojona (brak przyłączy). Dostępne sieci (w ulicy Ogrodowej): woda gminna, kanalizacja gminna zbiorcza, gaz sieciowy oraz prąd. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jed...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

911 250 zł

45,56 zł/m²

20 000 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bydgoski, gm. Sicienko, Kruszyn, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

911 250 zł

45,56 zł/m²

20 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nakielski, gm. Kcynia, Grocholin

...druga licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA ZABUDOWANA Z BUDYNKIEM

działka nr ***/*** o pow. 2,9500ha o kształcie wielokąta, zbliżonym do trapezu. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej o pow. użytkowej 41,5m2 składającym się z wiatrołapu, kuchni, łazienki, pokoju (stan techniczny i standard budynku bardzo niski; do generalnego remontu) oraz budynkiem niemieszkalnym o pow. użytkowej 199,07m2. W budynku mieszkalnym brak centralnego ogrzewania, kaloryferów oraz ci...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

217 333,33 zł

7,37 zł/m²

29 500 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nakielski, gm. Kcynia, Grocholin

Cena wywoławcza:

217 333,33 zł

7,37 zł/m²

29 500 m²

...druga licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA ZABUDOWANA Z BUDYNKIEM

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Bukowiec, Krupocin

...druga licytacja nieruchomości:

## GRUNT W MIEJSCOWOŚCI KRUPOCIN

Nieruchomość gruntowa niezabudowana – nieużytek rolny, oznaczona jako działka ewidencyjna nr *** o powierzchni 0,0363 ha, położona w m. Krupocin, gmina Bukowiec, powiecie świeckim, woj. kujawsko – pomorskie. Dla nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Świeciu, V Wydział Ksiąg Wieczystych KW nr ***. Działka ma kształt nieregularny. Nieruchomość sklasyfikowana jest w ewidencji gruntów jako N – nieużytki o pow. 0,0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

250 zł

0,69 zł/m²

363 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Bukowiec, Krupocin

Cena wywoławcza:

250 zł

0,69 zł/m²

363 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## GRUNT W MIEJSCOWOŚCI KRUPOCIN

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA***

Nieruchomość położona pod adresem: 87-134 Zławieś Mała, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o powierzchni 486,00 m2, niezabudowanej, będącej własnością dłużnika: ***. Zgodnie z miejskim planem zagospodarowania przestrzennego / studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym jako tereny przemysł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 500 zł

33,95 zł/m²

486 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Zławieś Wielka, Zławieś Mała

Cena wywoławcza:

16 500 zł

33,95 zł/m²

486 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

żniński, gm. Gąsawa, Chomiąża Szlachecka

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. w siedzibie OT KOWR
w Bydgoszczy przy ul. Hetmańskiej 38 (parter) o godz. 11.00
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

94,29 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żniński, gm. Gąsawa, Chomiąża Szlachecka

Cena wywoławcza:

132 000 zł

94,29 zł/m²

1 400 m²

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. w siedzibie OT KOWR
w Bydgoszczy przy ul. Hetmańskiej 38 (parter) o godz. 11.00
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tuchola

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 r. w siedzibie Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie,
ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 900...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

21,21 zł/m²

330 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tuchola

Cena wywoławcza:

7 000 zł

21,21 zł/m²

330 m²

ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 900...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Sicienko, Sicienko

ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 9:30....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 000 zł

112 zł/m²

1 628 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Sicienko, Sicienko

Cena wywoławcza:

182 000 zł

112 zł/m²

1 628 m²

ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 9:30....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

brodnicki, gm. Świedziebnia, Rokitnica Nowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***NIEZABUDOWANA DZ. NR ***/*** O POW. 0,4800 HA W ROKITNICY NOWEJ, GM. ŚWIEDZIEBNIA***

Na nieruchomość gruntową składa się wyłącznie jedna niezabudowana działka o nr ***/*** i pow. 0,4800 ha. Działka ma kształt nieregularny - zbliżony do litery U, okalającej sąsiednie zabudowania. Konfiguracja terenu stosunkowo płaska. Na strukturę gruntów składają się: grunty orne klasy RIIIb (0,0600 ha), grunty orne klasy RIVa (0,3700 ha), pa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

24 000 zł

5,00 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brodnicki, gm. Świedziebnia, Rokitnica Nowa

Cena wywoławcza:

24 000 zł

5,00 zł/m²

4 800 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Obrowo, Obrowo, Energetyczna

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Nieruchomość zabudowana położona pod adresem: 87-126 Obrowo, Energetyczna ***, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi zbiór dokumentów: X Co 951/23 o powierzchni 1822 m2, będącej własnością *** *** (udział 1/8). Szacowana nieruchomość (działka nr ***/***) o powierzchni ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 250 zł

4,53 zł/m²

1 822 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

toruński, gm. Obrowo, Obrowo, Energetyczna

Cena wywoławcza:

8 250 zł

4,53 zł/m²

1 822 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Golub-Dobrzyń, Macikowo

...odbędzie się 14 maja 2026 r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 000 zł

5,33 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Golub-Dobrzyń, Macikowo

Cena wywoławcza:

16 000 zł

5,33 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości