Przetargi: grunty rzeszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 22.03.2023 godz. 11:20

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 368 zł

36,74 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

187 368 zł

36,74 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Piątkowa

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości leśnych, niezabudowanych - przetarg 22.03.2023 godz. 10:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 039 zł

4,79 zł/m²

17 333 m²

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Piątkowa

Cena wywoławcza:

83 039 zł

4,79 zł/m²

17 333 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Lubenia, Straszydle

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości leśnych, niezabudowanych - przetarg 22.02.2023 godz. 9:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 951 zł

5,76 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Lubenia, Straszydle

Cena wywoławcza:

10 951 zł

5,76 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Dynów, Bachórz

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym ***, sygn. akt RZ1Z/GUp-s/46/2022 - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza pisemny nieograniczony przetarg na sprzedaż następujących nieruchomości:

- nieruchomość gruntowa stanowiąca niezabudowane działki nr ew. 38/10 o powierzchni 0,0358 ha i nr ew. 38/49 o powierzchni 0,0498 ha, położona w miejscowości Bachórz, gmina Dynów, dla której przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest ks...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 135 zł

6,26 zł/m²

1 780 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Dynów, Bachórz

Cena wywoławcza:

11 135 zł

6,26 zł/m²

1 780 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Lubenia, Lubenia

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 7 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 22.02.2023 godz. 9:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

184 820 zł

21,64 zł/m²

8 540 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Lubenia, Lubenia

Cena wywoławcza:

184 820 zł

21,64 zł/m²

8 540 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Wysoka Głogowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości leśnych, niezabudowanych - przetarg 21.02.2023 godz. 13:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 513 zł

9,44 zł/m²

13 300 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Wysoka Głogowska

Cena wywoławcza:

125 513 zł

9,44 zł/m²

13 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.02.2023 godz. 11:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 708 zł

8,79 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

16 708 zł

8,79 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.02.2023 godz. 9:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 711 zł

2,33 zł/m²

4 590 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Cena wywoławcza:

10 711 zł

2,33 zł/m²

4 590 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości nierolnej, niezabudowanej - przetarg 21.02.2023 godz. 9:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 060 zł

21,98 zł/m²

1 049 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Cena wywoławcza:

23 060 zł

21,98 zł/m²

1 049 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.02.2023 godz. 12:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 760 zł

53,80 zł/m²

200 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Cena wywoławcza:

10 760 zł

53,80 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Budy Głogowskie

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 21.02.2023 godz. 12:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

293 978 zł

79,45 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Głogów Małopolski, Budy Głogowskie

Cena wywoławcza:

293 978 zł

79,45 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.02.2023 godz. 11:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 290 zł

21,64 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

30 290 zł

21,64 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Kielnarowa

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości leśnej, niezabudowanej - przetarg 21.02.2023 godz. 12:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 391 zł

5,69 zł/m²

15 000 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Kielnarowa

Cena wywoławcza:

85 391 zł

5,69 zł/m²

15 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 21.02.2023 godz. 11:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 368 zł

36,74 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

187 368 zł

36,74 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Piątkowa

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości leśnych, niezabudowanych - przetarg 21.02.2023 godz. 10:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 039 zł

4,79 zł/m²

17 333 m²

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Piątkowa

Cena wywoławcza:

83 039 zł

4,79 zł/m²

17 333 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                         38
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości