Przetargi: grunty rzeszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

...odbędzie się w dniu 9 lutego 2023r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr 24 9191 0000 2001 0000 0143 0062 do dnia 3 lutego 2023r. włącznie (liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko wpłacającego lub nazwę oraz nr działki.

Jeżeli osoba u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 000 zł

182 zł/m²

21 946 m²

Termin: 2023-02-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Jasionka

Cena wywoławcza:

4 000 000 zł

182 zł/m²

21 946 m²

Jeżeli osoba u...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Stobierna

...odbędzie się w dniu 2 lutego 2023r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić w pieniądzu polskim przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym w Jasionce Nr 24 9191 0000 2001 0000 0143 0062 do dnia 30 stycznia 2023r. włącznie (liczy się termin wpływu na rachunek bankowy). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko (nazwę) wpłacającego oraz numer działki.

Wadium wnie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

58,06 zł/m²

689 m²

Termin: 2023-02-02

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Stobierna

Cena wywoławcza:

40 000 zł

58,06 zł/m²

689 m²

Wadium wnie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-02

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trzebownisko
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Kielnarowa

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości leśnych, niezabudowanych - przetarg 24.01.2023 godz. 11:00

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 466 zł

6,37 zł/m²

19 700 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Tyczyn, Kielnarowa

Cena wywoławcza:

125 466 zł

6,37 zł/m²

19 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 24.01.2023 godz. 9:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 368 zł

36,74 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

187 368 zł

36,74 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 24.01.2023 godz. 10:30

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 105 zł

60,53 zł/m²

200 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec

Cena wywoławcza:

12 105 zł

60,53 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 24.01.2023 godz. 9:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 290 zł

21,64 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

30 290 zł

21,64 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.01.2023 godz. 10:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 050 zł

2,63 zł/m²

4 590 m²

Termin: 2023-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Cena wywoławcza:

12 050 zł

2,63 zł/m²

4 590 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości nierolnej, niezabudowanej - przetarg 20.01.2023 godz. 10:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 942 zł

24,73 zł/m²

1 049 m²

Termin: 2023-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Cena wywoławcza:

25 942 zł

24,73 zł/m²

1 049 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 20.01.2023 godz. 11:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 797 zł

9,89 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2023-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

18 797 zł

9,89 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Bratkowice

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 6 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 21.12.2022 godz. 10:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 715 zł

3,96 zł/m²

11 800 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Bratkowice

Cena wywoławcza:

46 715 zł

3,96 zł/m²

11 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec Łąka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 21.12.2022 godz. 12:30

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 958 zł

27,08 zł/m²

700 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Trzebownisko, Łukawiec Łąka

Cena wywoławcza:

18 958 zł

27,08 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości nierolnych, niezabudowanych - przetarg 21.12.2022 godz. 11:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 368 zł

36,74 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

187 368 zł

36,74 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 21.12.2022 godz. 10:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 290 zł

21,64 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Świlcza

Cena wywoławcza:

30 290 zł

21,64 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 4 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 20.12.2022 godz. 11:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 927 zł

8,12 zł/m²

13 900 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Chmielnik, Wola Rafałowska

Cena wywoławcza:

112 927 zł

8,12 zł/m²

13 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 20.12.2022 godz. 10:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 859 zł

2,96 zł/m²

5 353 m²

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Błażowa, Kąkolówka

Cena wywoławcza:

15 859 zł

2,96 zł/m²

5 353 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         38
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości