Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Poczesna, Kolonia Poczesna

OGŁOSZENIE O PRZETARGU SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI***

I. PRZEDMIOT PRZETARGU

Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości niezabudowanej, składającej się z działki o numerze ewidencyjnym nr ***/4, o powierzchni 0,8697 ha, karta mapy nr 1, obręb 006 Kolonia Poczesna, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***, za cenę wywoławczą nie niższą niż 280 000,00 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt tysięcy złotych 00/100) netto plus VAT...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

32,20 zł/m²

8 697 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Poczesna, Kolonia Poczesna

Cena wywoławcza:

280 000 zł

32,20 zł/m²

8 697 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI***

I. PRZEDMIOT PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Ciasna, Dzielna

Wójt Gminy Ciasna ogłasza III przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Ciasna, zapisanych w KW CZ1L/00059072/4, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Lublińcu, położone w Dzielnej, oznaczone jako działki:

-Nr 411/106 z k.m. 1Gajdy obrębu Dzielna o powierzchni 0,3413 ha

Działki w kształcie prostokąta, teren płaski, zlokalizowane w ramach luźnej, istniejącej i projektowanej zabudowy mieszkaniowo-zagrodowej, w sąsiedztwie terenów ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 200 zł

40,49 zł/m²

3 413 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciasna
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Ciasna, Dzielna

Cena wywoławcza:

138 200 zł

40,49 zł/m²

3 413 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciasna
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Ciasna, Dzielna

-Nr 413/106 z k.m. 1Gajdy obrębu Dzielna o powierzchni 0,0863 ha

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 500 zł

48,09 zł/m²

863 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciasna
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Ciasna, Dzielna

Cena wywoławcza:

41 500 zł

48,09 zł/m²

863 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciasna
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Ciasna, Wędzina

...odbędzie się w Ciasnej przy ul. Nowej 1a, w sali nr 14 dnia 16.02.2026 r. o godz. 10:30

Cena wywoławcza do III przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości wynosi: 45810,00 zł (słownie: czterdzieści pięć tysięcy osiemset dziesięć złotych 00/100).

Do ceny osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT według stawki obowiązującej w dacie sprzedaży. W chwili obecnej stawka podatku VAT wynosi 23%

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne jeżeli wpłacą wadium...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 810 zł

32,96 zł/m²

1 390 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciasna
Przetarg na działkę

lubliniecki, gm. Ciasna, Wędzina

Cena wywoławcza:

45 810 zł

32,96 zł/m²

1 390 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciasna
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Milowice, Dziewanny

...odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 16.02.2026 r. o godz. 1100
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-173/2025 – nieruchomości położone w Sosnowcu w rejonie ul. Dziewanny o łącznej
powierzchni 0,2808 ha, w skład których wchodzą:
1) prawo własności niezabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem 1872, o powierzchni 0,0874 ha,
zapisanej w księdze wieczystej KA1S/00033490/0, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu,
2) prawo własności niezabudowanej działki ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

144 000 zł

51,28 zł/m²

2 808 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Milowice, Dziewanny

Cena wywoławcza:

144 000 zł

51,28 zł/m²

2 808 m²

w dniu 16.02.2026 r. o godz. 1100
I. Przedmiot przetargu:
powierzchni 0,2808 ha, w skład których wchodzą:
2) prawo własności niezabudowanej działki ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Licytacja komornicza działki

Sosnowiec, Narutowicza

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Narutowicza ***, 41-200 Sosnowiec, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu (adres: ul. Kaliska 7, Sosnowiec, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/7.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o numerze działki ***/*** położona w Sosnowcu, przy ul. Narutowicza posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejon...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 420 zł

289 zł/m²

230 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Sosnowiec, Narutowicza

Cena wywoławcza:

66 420 zł

289 zł/m²

230 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jaworzno, Steczkowskiego

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

a) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej – działki ewidencyjnej nr ***/1 o powierzchni 0,3150 ha położonej w Jaworznie w rejonie ul. Steczkowskiego, dla której Sąd Rejonowy w Jaworznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ***, o wartości szacunkowej 584 330,00 złotych - za cenę nie niższą niż 60% wartości oszacowania tj. 350 598,00 zł.
b) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej –...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 598 zł

111 zł/m²

3 150 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno, Steczkowskiego

Cena wywoławcza:

350 598 zł

111 zł/m²

3 150 m²

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno, Stefana Batorego

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 022 006 zł

10,50 zł/m²

192 649 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jaworzno, Stefana Batorego

Cena wywoławcza:

2 022 006 zł

10,50 zł/m²

192 649 m²

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Tarnowskie Góry, Zagórska

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości
***w upadłości likwidacyjnej w Katowicach
ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.
a) Prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej – niezabudowanej działki gruntu nr ***/18 przy ulicy Dworcowej w Knurowie, o łącznej powierzchni 0,0422 ha, objętej księgą wieczystą nr ***, o wartości szacunkowej 29 290,00 zł netto, za cenę nie niższą niż 60% wartości oszacowania tj. 17 574,00 zł.

b) Własności nieruchomości gruntowej składającej się z działki nr ***/50 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 524 zł

69,87 zł/m²

1 911 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Tarnowskie Góry, Zagórska

Cena wywoławcza:

133 524 zł

69,87 zł/m²

1 911 m²

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości
***w upadłości likwidacyjnej w Katowicach
ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż:

1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

pszczyński, gm. Suszec, Suszec

WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ

WÓJTA GMINY SUSZEC

o trzecich publicznych przetargach ustnych nieograniczonych

na sprzedaż działek położonych w Suszcu

1. Przedmiotem trzecich publicznych przetargów ustnych nieograniczonych są następujące działki:

1) nr 4607/358, obręb Suszec, powierzchnia 0,2745 ha (użytki: RIVa 0,1508 ha, RIVb 0,1237 ha), KW KA1P/00032355/3,

2) nr 4608/358, obręb Suszec, powierzchnia 0,2924 ha (użytek: RIVb), KW KA1P/00032355/3,

3) nr 4601/264, obręb Suszec, powierzchnia 0,1930 ha (uż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

288 100 zł

105 zł/m²

2 745 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Suszec
Przetarg na działkę

pszczyński, gm. Suszec, Suszec

Cena wywoławcza:

288 100 zł

105 zł/m²

2 745 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ

WÓJTA GMINY SUSZEC

o trzecich publicznych przetargach ustnych nieograniczonych

na sprzedaż działek położonych w Suszcu

3) nr 4601/264, obręb Suszec, powierzchnia 0,1930 ha (uż...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Suszec
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Wielkie

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 16.02.2026 r. o godzinie 10:15.

Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo oraz telefonicznie w godzinach od 10:00-14:00.

UWAGA! Zgodnie z regulaminem konkursu ofert, jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu ofert, Organizator Konkursu zarządza przeprowadzenie aukcji (konkurs ofert ustny) wśród...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 000 zł

260 zł/m²

534 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Wielkie

Cena wywoławcza:

139 000 zł

260 zł/m²

534 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na działkę

Pszów

nieruchomość nierolna, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 682 000 zł

170 zł/m²

27 552 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Pszów

Cena wywoławcza:

4 682 000 zł

170 zł/m²

27 552 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

348 000 zł

61,48 zł/m²

5 660 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Cena wywoławcza:

348 000 zł

61,48 zł/m²

5 660 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Knurów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 087 000 zł

213 zł/m²

160 234 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Knurów

Cena wywoławcza:

34 087 000 zł

213 zł/m²

160 234 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Prezydent Miasta Bielska-Białej
ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż
kompleksu nieruchomości niezabudowanych, położonych
w Bielsku-Białej przy skrzyżowaniu al. gen. Władysława Andersa
oraz ul. ks. Mateusza Opolskiego, stanowiących własność Gminy
Bielsko-Biała oraz Miasta na prawach powiatu Bielsko-Biała
Oznaczenie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Bielsko-Biała:
dz. 759/56 o pow. 134 m2
obręb Stare Bielsko
obj. Kw BB1B/00060379/2
Oznaczenie nieruchomości stanowiące...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

346 zł/m²

433 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na działkę

Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Cena wywoławcza:

150 000 zł

346 zł/m²

433 m²

Prezydent Miasta Bielska-Białej
kompleksu nieruchomości niezabudowanych, położonych
Bielsko-Biała oraz Miasta na prawach powiatu Bielsko-Biała
dz. 759/56 o pow. 134 m2
obręb Stare Bielsko
obj. Kw BB1B/00060379/2
Oznaczenie nieruchomości stanowiące...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości