Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Zawiercie

nieruchomość nierolna, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

348 000 zł

61,48 zł/m²

5 660 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Cena wywoławcza:

348 000 zł

61,48 zł/m²

5 660 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Knurów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 087 000 zł

213 zł/m²

160 234 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Knurów

Cena wywoławcza:

34 087 000 zł

213 zł/m²

160 234 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Prezydent Miasta Bielska-Białej
ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż
kompleksu nieruchomości niezabudowanych, położonych
w Bielsku-Białej przy skrzyżowaniu al. gen. Władysława Andersa
oraz ul. ks. Mateusza Opolskiego, stanowiących własność Gminy
Bielsko-Biała oraz Miasta na prawach powiatu Bielsko-Biała
Oznaczenie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Bielsko-Biała:
dz. 759/56 o pow. 134 m2
obręb Stare Bielsko
obj. Kw BB1B/00060379/2
Oznaczenie nieruchomości stanowiące...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

346 zł/m²

433 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na działkę

Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Cena wywoławcza:

150 000 zł

346 zł/m²

433 m²

Prezydent Miasta Bielska-Białej
kompleksu nieruchomości niezabudowanych, położonych
Bielsko-Biała oraz Miasta na prawach powiatu Bielsko-Biała
dz. 759/56 o pow. 134 m2
obręb Stare Bielsko
obj. Kw BB1B/00060379/2
Oznaczenie nieruchomości stanowiące...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
ogłasza ustny przetarg na sprzedaż następujących aktywów trwałych:
I. Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. Jerzego
Ziętka 13, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr: 2589/81
o powierzchni 0,6811 ha dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego
w Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą nr GL1T/00104086/4 (dalej również
jako: nieruchomość), stanowiąca własność Skarbu Państwa, oddana ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 625 800 zł

239 zł/m²

6 811 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

Cena wywoławcza:

1 625 800 zł

239 zł/m²

6 811 m²

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
I. Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Piekarach Śląskich
przy ul. Gen. Jerzego Ziętka 13, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działka
nr: 2596/81, o powierzchni 0,1074 ha dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu
Rejonowego w Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą nr GL1T/00104086/4 (dalej
również jako: nieruchomości), stanowiąca własność Skarbu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

333 296 zł

310 zł/m²

1 074 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

Cena wywoławcza:

333 296 zł

310 zł/m²

1 074 m²

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
przy ul. Węglowej oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr: 855/49
powierzchni 0,2384 ha dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego
w Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą nr GL1T/00104086/4 (dalej również jako:
nieruchomość), stanowiąca własność Skarbu Państwa, oddana w uż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 305 zł

77,73 zł/m²

2 384 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie

Cena wywoławcza:

185 305 zł

77,73 zł/m²

2 384 m²

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Blachownia, Cisie, Cisiańska

...odbędzie się w dniu 12 lutego 2026 roku od godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Blachowni ul. Sienkiewicza 22 – sala posiedzeń I piętro

Cena wywoławcza licytowanej działki obejmuje cenę netto. Do ceny sprzedaży nieruchomości ustalonej w przetargu, zostanie doliczony podatek VAT
w wysokości 23 %, zgodnie z przepisami ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 roku (Dz. U. 2025 r. poz.775 z późn. zm.).

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w formie pieniężne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 000 zł

74,89 zł/m²

1 402 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Blachownia
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Blachownia, Cisie, Cisiańska

Cena wywoławcza:

105 000 zł

74,89 zł/m²

1 402 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Blachownia
Przetarg na działkę

Katowice

Nieruchomości położone w Katowicach przy ulicy Mysłowickiej w skład w których wchodzą działki gruntu 926/55, 925/55, 928/55, zapisane w księdze wieczystej KA1K/00053651/6.
Nieruchomość położona na terenie likwidowanej KWK Wieczorek w sąsiedztwie autostrady A4 Kraków - Katowice . Nieruchomość składa się z pięciu działek ewidencyjnych. Wszystkie działki sąsiadują ze sobą bezpośrednio, tworząc kompleks o kształcie zbliżonym do trójkąta. Nieruchomość częściowo porośnięta zielenią nieurządzoną - wyst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

233 000 zł

28,87 zł/m²

8 072 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Katowice

Cena wywoławcza:

233 000 zł

28,87 zł/m²

8 072 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

ustne przetargi nieograniczone

na sprzedaż następujących nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Sosnowiec, położonych w Sosnowcu przy ul. J. Watta:

I. Nieruchomość oznaczona geodezyjne jako działka nr 856/14, obręb 0012 Sosnowiec, o powierzchni 14419 m2, zapisana w księdze wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych.

II. Nieruchomość oznaczona geodezyjne jako działka ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 336 000 zł

128 zł/m²

26 106 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, J. Watta

Cena wywoławcza:

3 336 000 zł

128 zł/m²

26 106 m²

Wyciąg z ogłoszenia o przetargach

PREZYDENT MIASTA SOSNOWCA

ogłasza

ustne przetargi nieograniczone

II. Nieruchomość oznaczona geodezyjne jako działka ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, Szybowa

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
I. Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Piekarach Śląskich przy
ul. Szybowej 1, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działki nr: 1896/298,
2563/295, 2561/296, 894/297, 895/297, 2549/280, 2555/245, 1891/287, 1894/289, 2552/288,
2558/296, 821/299, 5012/306, 3990/377, o łącznej powierzchni 8,8877 ha dla której
Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Tarn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 057 261 zł

79,40 zł/m²

88 877 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, Szybowa

Cena wywoławcza:

7 057 261 zł

79,40 zł/m²

88 877 m²

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Tarn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
przy ul. Gen. Jerzego Ziętka, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr:
2864/81, o powierzchni 0,5330 ha dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w
Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą nr GL1T/00104086/4 (dalej również jako:
nieruchomości), stanowiąca własność Skarbu Pań...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 253 099 zł

235 zł/m²

5 330 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Piekary Śląskie, Gen. Jerzego Ziętka

Cena wywoławcza:

1 253 099 zł

235 zł/m²

5 330 m²

WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- 905 Bytom, ul. Konstytucji 76
nieruchomości), stanowiąca własność Skarbu Pań...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o.
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Kamienica Polska, Kamienica Polska

...druga licytacja na portalu https://e-licytacje.komornik.pl, w trybie elektronicznym nieruchomości położonej pod adresem: 42-260 Kamienica Polska, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze CZ1C/***. Teren gdzie jest zlokalizowany przedmiot wyceny jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - Uchwała w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w miejscowości Kamienica Polska- ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

660 592 zł

226 zł/m²

2 924 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Kamienica Polska, Kamienica Polska

Cena wywoławcza:

660 592 zł

226 zł/m²

2 924 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

...odbędzie się w dniu 11 lutego 2026 r. (środa) o godz. 12.00 w
siedzibie Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości
10% ceny wywoławczej, zapoznanie się ze stanem technicznym
nieruchomości i regulaminem przetargowym.
Wadium należy wpłacić przelewem na konto Spółdzielni: Bank
Spółdzielczy nr konta : 30 8438 0001 0003 3444 2035 0001 w terminie
do dnia 10 lutego 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

292 zł/m²

788 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

Cena wywoławcza:

230 000 zł

292 zł/m²

788 m²

siedzibie Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
10% ceny wywoławczej, zapoznanie się ze stanem technicznym
nieruchomości i regulaminem przetargowym.
Wadium należy wpłacić przelewem na konto Spółdzielni: Bank
do dnia 10 lutego 2026r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

siedzibie Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
10% ceny wywoławczej, zapoznanie się ze stanem technicznym
nieruchomości i regulaminem przetargowym.
Wadium należy wpłacić przelewem na konto Spółdzielni: Bank
do dnia 10 lutego 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

480 600 zł

300 zł/m²

1 602 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

Cena wywoławcza:

480 600 zł

300 zł/m²

1 602 m²

siedzibie Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
10% ceny wywoławczej, zapoznanie się ze stanem technicznym
nieruchomości i regulaminem przetargowym.
Wadium należy wpłacić przelewem na konto Spółdzielni: Bank
do dnia 10 lutego 2026r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Licytacja komornicza działki

Bytom, Rozbark, Brzezińska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- grunt (działka nr ***/*** obręb ewidencyjny Bytom - Rozbark) położony w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej posiadającej założoną księgę wieczystą o nr KA1Y/***/3 w Wydziale IV Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Bytomiu.

Właścicielem nieruchomości jest dłużnik: *** ***

Opis nieruchomości:
Grunt (działka nr ***/*** obręb ewidencyjny Bytom - Rozbark) położony w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej, posiadający założoną księgę wieczystą o numerze KA1Y/***/3.
Nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

648 000 zł

41,63 zł/m²

15 567 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bytom, Rozbark, Brzezińska

Cena wywoławcza:

648 000 zł

41,63 zł/m²

15 567 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Właścicielem nieruchomości jest dłużnik: *** ***

Opis nieruchomości:
Nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości