Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Wojkowice

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami,

Burmistrz Miasta Wojkowice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Wojkowice:

1. Oznaczenie nieruchomości: działki nr 2070/10, 2070/11, 2070/13, 2070/14, 2070/15, 2070/35, o łącznej powierzchni 1.5408 ha, obręb Wojkowice, właściciel Gmina Wojkowice, księga wieczysta KA1B/00017664/7, prowadzona przez Sąd Rejonow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 365 000 zł

88,59 zł/m²

15 408 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wojkowice
Przetarg na działkę

Wojkowice

Cena wywoławcza:

1 365 000 zł

88,59 zł/m²

15 408 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wojkowice
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Urbanowicz

...odbędzie się w dniu 8.05.2026 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, Al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości
i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi 120 000,00 zł _(słownie: sto dwadzieścia tysięcy złotych_). Wadium należy wpłacić przelewem do dnia 4.05.2026 r. na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu: PKO BP S.A. nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 4.05.2026 r. środki finan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

410 zł/m²

2 930 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Urbanowicz

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

410 zł/m²

2 930 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Czeladź, Mysłowicka

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej przedmiot własności Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się:
niezabudowaną nieruchomość gruntową, oznaczoną numerem działki 9312 obręb Czeladź (dawny numer
254 arkusz mapy 24), o powierzchni 0,6637 ha, położoną przy ulicy Mysłowickiej w Czeladzi, zapisaną w
księdze wieczystej SO1C/00001164/7. Symbol użytków z ewidencji gruntów: B i RIVa.
2. Opis nieruchomości:
Grunt o kształcie zwartym, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

241 zł/m²

6 637 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, Mysłowicka

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

241 zł/m²

6 637 m²

stanowiącej przedmiot własności Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się:
2. Opis nieruchomości:
Grunt o kształcie zwartym, ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Knurów

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Knurowie przy ulicy Ściegiennego oznaczoną geodezyjne jako działka 1509/25 o powierzchni 0,0963 ha.

Nieruchomość położona jest na obrzeżach południowo-wschodnich miasta Knurów, w dzielnicy Szczygłowice, w odległości około 5 km w kierunku południowo – wschodnim od centrum administracyjnego miasta i w odległości około 6,2 km w kierunku południowym od dworca PKP. Otoczenie n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

202 zł/m²

963 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Knurów

Cena wywoławcza:

195 000 zł

202 zł/m²

963 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Czeladź, Mysłowicka

stanowiącej przedmiot własności Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się:
niezabudowaną nieruchomość gruntową, oznaczoną numerem działki 9311 obręb Czeladź (dawny numer
253 arkusz mapy 24), o powierzchni 0,5761 ha, położoną przy ulicy Mysłowickiej w Czeladzi, zapisaną w
księdze wieczystej SO1C/00001164/7. Symbol użytków z ewidencji gruntów: RIIIb i RIVa.
2. Opis nieruchomości:
Grunt o kształcie wydłu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

243 zł/m²

5 761 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na działkę

Czeladź, Mysłowicka

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

243 zł/m²

5 761 m²

stanowiącej przedmiot własności Gminy Czeladź
1. Do sprzedaży przeznacza się:
2. Opis nieruchomości:
Grunt o kształcie wydłu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Licytacja komornicza działki

zawierciański, gm. Włodowice, Hucisko

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA, OZNACZONA JAKO DZIAŁKA GRUNTU NR *** POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI HUCISKO, GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Przedmiotowa nieruchomość gruntowa położona jest na terenie miejscowości Hucisko w ramach Gminy Głogów Małopolski w jej północnych peryferyjnych obszarach. Obszar, na którym znajdują się wyceniane nieruchomości jest terenem stosunkowo płaskim z miejscowymi nierównościami podobnie jak sama działka. Najbli...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

58 548 zł

4,92 zł/m²

11 900 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zawierciański, gm. Włodowice, Hucisko

Cena wywoławcza:

58 548 zł

4,92 zł/m²

11 900 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kłobucki, gm. Wręczyca Wielka, Kalej, Polna

## NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

Nieruchomość zabudowana

***Adres nieruchomości***
Polna ***, 42-130 Kalej, poczta Wręczyca Wielka

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych

***Cena wywołania***
10 896,43 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie**...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 896,43 zł

0,52 zł/m²

20 912 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kłobucki, gm. Wręczyca Wielka, Kalej, Polna

Cena wywoławcza:

10 896,43 zł

0,52 zł/m²

20 912 m²

## NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

Nieruchomość zabudowana

***Adres nieruchomości***
Polna ***, 42-130 Kalej, poczta Wręczyca Wielka

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
10 896,43 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie**...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Konopiska, Konopiska, Gościnna

NIERUCHOMOŚĆ GRUNOTWA NIEZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Adres nieruchomości
Gościnna, 42-274 Aleksandra Druga, poczta Konopiska

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
26 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąp...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 250 zł

12,32 zł/m²

2 130 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Konopiska, Konopiska, Gościnna

Cena wywoławcza:

26 250 zł

12,32 zł/m²

2 130 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNOTWA NIEZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Adres nieruchomości
Gościnna, 42-274 Aleksandra Druga, poczta Konopiska

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
26 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąp...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

żywiecki, gm. Milówka, Milówka

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ***
OGŁASZA SPRZEDAŻ SKŁADNIKÓW MASY UPADŁOŚCI Z WOLNEJ RĘKI
1. Przedmiotem sprzedaży jest:
nieruchomość objęta księgą wieczystą nr *** tj. niezabudowana działka nr ***o powierzchni 0,2199 hektara w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Milówka oznaczona jako tereny rolne do zalesienia (przedmiotowa działka znajduje się na terenie zagrożonym o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

8,19 zł/m²

2 199 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

żywiecki, gm. Milówka, Milówka

Cena wywoławcza:

18 000 zł

8,19 zł/m²

2 199 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ***
OGŁASZA SPRZEDAŻ SKŁADNIKÓW MASY UPADŁOŚCI Z WOLNEJ RĘKI
1. Przedmiotem sprzedaży jest:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

kłobucki, gm. Wręczyca Wielka, Długi Kąt

NIERUCHOMOŚĆ NA KTÓRĄ SKŁADA SIĘ DZIAŁKA EWIDENCYJNA NR *** POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI DŁUGI KĄT, O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 1,8825 HA, DLA KTÓREJ W IX WYDZIALE KSIĄG WIECZYSTYCH SĄDU REJONOWEGO W CZĘSTOCHOWIE JEST URZĄDZONA KSIĘGA WIECZYSTA ***.

Nieruchomośc gruntowa, na którą składa się działka ewidencyjna nr *** położona w miejscowości Długi Kąt, o łącznej powierzchni 1,8825 HA, dla której w IX Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

164 250 zł

8,73 zł/m²

18 825 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kłobucki, gm. Wręczyca Wielka, Długi Kąt

Cena wywoławcza:

164 250 zł

8,73 zł/m²

18 825 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Małe

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 800 zł

70,57 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Małe

Cena wywoławcza:

98 800 zł

70,57 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Małe

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załaczniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 600 zł

66,44 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Małe

Cena wywoławcza:

119 600 zł

66,44 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Małe

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

351 700 zł

61,54 zł/m²

5 715 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Małe

Cena wywoławcza:

351 700 zł

61,54 zł/m²

5 715 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Dąbrowa Zielona, Milionów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 300 zł

49,00 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Dąbrowa Zielona, Milionów

Cena wywoławcza:

34 300 zł

49,00 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Simoradz

...odbędzie się w dniu 7.05.2026 r. o godz. 10:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Dębowiec
(Dębowiec, ul. Katowicka 6, I p.)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 500 zł

13,06 zł/m²

1 416 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dębowiec, pow. cieszyński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Simoradz

Cena wywoławcza:

18 500 zł

13,06 zł/m²

1 416 m²

(Dębowiec, ul. Katowicka 6, I p.)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dębowiec, pow. cieszyński, woj. śląskie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości