Przetargi i licytacje: grunty śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Simoradz

...odbędzie się w dniu 7.05.2026 r. o godz. 11:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Dębowiec
(Dębowiec, ul. Katowicka 6, I p.)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 650 zł

40,99 zł/m²

699 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dębowiec, pow. cieszyński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Simoradz

Cena wywoławcza:

28 650 zł

40,99 zł/m²

699 m²

(Dębowiec, ul. Katowicka 6, I p.)....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dębowiec, pow. cieszyński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Simoradz

...odbędzie się w dniu 7.05.2026 r. o godz. 9:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Dębowiec
(Dębowiec, ul. Katowicka 6, I p.).
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

13,72 zł/m²

583 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dębowiec, pow. cieszyński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

cieszyński, gm. Dębowiec, Simoradz

Cena wywoławcza:

8 000 zł

13,72 zł/m²

583 m²

(Dębowiec, ul. Katowicka 6, I p.).
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dębowiec, pow. cieszyński, woj. śląskie
Przetarg na działkę

Bytom, Śródmieście, Piłkarska

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej o powierzchni 9056 m² w skład w której wchodzi działka 2811/89 zapisana w księdze wieczystej KA1Y/00000514/9.

Przedmiotowa działka ma kształt regularnego wielokąta. Teren nieruchomości po zrekultywowanej hałdzie, częściowo porośnięty drzewami. Nieruchomość nie posiada dostępu do podstawowych sieci uzbrojenia.Otoczenie nieruchomości stanowią tereny przemysłowe i poprzemysłowe, garaże w zabudowie szeregowej oraz tereny zieleni.Nieruchomość nie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

305 000 zł

33,68 zł/m²

9 056 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Bytom, Śródmieście, Piłkarska

Cena wywoławcza:

305 000 zł

33,68 zł/m²

9 056 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Żory, Folwarecka

...odbędzie się w dniu 6.05.2026 roku o godz. 1000 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 30.04.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

273 zł/m²

4 401 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Folwarecka

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

273 zł/m²

4 401 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Krzepice

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w gminie Krzepice w powiecie kłobuckim w rejonie ulicy Przemysłowej oznaczoną geodezyjne jako działka nr 1173/13 o powierzchni 0,9028 ha.

Nieruchomość położona jest w rozwijającej się strefie przemysłowej od wschodniej części graniczy z torowiskiem kolejowym. Najbliższe otoczenie stanowią przedsiębiorstwa przemysłowe. W dalszej odległości znajduje się zabudowa mieszkaniowa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

7,20 zł/m²

9 028 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Krzepice

Cena wywoławcza:

65 000 zł

7,20 zł/m²

9 028 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Żory, Produkcyjna

...odbędzie się w dniu 6.05.2026 roku o godz. 1030 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 500 zł

305 zł/m²

77 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Produkcyjna

Cena wywoławcza:

23 500 zł

305 zł/m²

77 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żywiec, Armii Krajowej

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Żywcu, przy ul. Armii Krajowej, oznaczoną geodezyjne jako działka nr. 4216/10 o powierzchni 0,1293 ha.
Nieruchomość położona jest w centralnej części Żywca. Działka o regularnym kształcie, zbliżonym do wydłużonego prostokąta, teren płaski.( zał. mapa)
Otoczenie nieruchomości stanowią zakłady produkcyjne, magazyny, tereny zabudowy mieszkaniowej.
Przez nieruchomość przebiega...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 000 zł

83,53 zł/m²

1 293 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Żywiec, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

108 000 zł

83,53 zł/m²

1 293 m²

Przez nieruchomość przebiega...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Świętochłowice, Gołęszyców

...odbędzie się w dniu 6 maja 2026 r. o godzinie 1200 w Urzędzie Miejskim
w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54.
Cenę wywoławczą do I (pierwszego) przetargu ustala się w wysokości 250 000,- zł (dwieście
pięćdziesiąt tysięcy zł 00/100). Do wylicytowanej ceny sprzedaży zostanie doliczony podatek
VAT według stawki obowiązującej na dzień wpłaty.

Wadium w kwocie 25 000,- zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych 00/100) należy wnieść
przelewem na konto prowadzone przez PKO B.P. nr 73 1020 2313 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

295 zł/m²

848 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na działkę

Świętochłowice, Gołęszyców

Cena wywoławcza:

250 000 zł

295 zł/m²

848 m²

w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54.
VAT według stawki obowiązującej na dzień wpłaty.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świętochłowice
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Wielkie, AK Ordona

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 07.05.2026 r. o godzinie 9:45.

Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym: oraz telefonicznie w godzinach od 10:00-14:00.

UWAGA! Zgodnie z regulaminem konkursu ofert, jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu ofert, Organizator Konkursu zarządza przeprowadzenie aukcji (konku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 600 zł

104 zł/m²

534 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Strzemieszyce Wielkie, AK Ordona

Cena wywoławcza:

55 600 zł

104 zł/m²

534 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na działkę

Mysłowice, Akacjowa

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026 r. o godz. 10.00 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Przed przystąpieniem do przetargu należy najpóźniej do dnia 29 kwietnia 2026 r. wnieść wadium w pieniądzu w wysokości 25.000,-zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych), z podaniem numeru działki. Pełna treść ogłoszenia o przetargu, zawierająca szczegółowe warunki przetargu dostępna jest na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.myslowice.pl/nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

214 zł/m²

584 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Mysłowice, Akacjowa

Cena wywoławcza:

125 000 zł

214 zł/m²

584 m²

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

będziński, gm. Siewierz, Nowa Wioska

Wyciąg z ogłoszenia

Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz

ogłasza

pierwsze przetargi ustne nieograniczone na zbycie nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Siewierz

Przedmiotem przetargów jest nw. nieruchomość gruntowa położona w Nowej Wiosce, oznaczona numerami geodezyjnymi działek:

156/2 o pow. 2852 m2 - KW CZ1Z/00056569/5,

159 o pow. 1933 m2 - KW CZ1Z/00056569/5.

Cena wywoławcza działki nr 156/2 – 168.000,00 zł

Wadium – 16.800,00 zł,

Cena wywoławcza działki nr 159 – 120.000,00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

168 000 zł

58,91 zł/m²

2 852 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Siewierz
Przetarg na działkę

będziński, gm. Siewierz, Nowa Wioska

Cena wywoławcza:

168 000 zł

58,91 zł/m²

2 852 m²

Wyciąg z ogłoszenia

Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz

ogłasza

156/2 o pow. 2852 m2 - KW CZ1Z/00056569/5,

159 o pow. 1933 m2 - KW CZ1Z/00056569/5.

Cena wywoławcza działki nr 156/2 – 168.000,00 zł

Wadium – 16.800,00 zł,

Cena wywoławcza działki nr 159 – 120.000,00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Siewierz
Przetarg na działkę

tarnogórski, gm. Tworóg, Brynek, Pyskowicka

Syndyk masy upadłości*** z siedzibą w Krakowie ogłasza V przetarg na sprzedaż: prawa użytkowania wieczystego gruntu rolnego położonego w Brynku przy ulicy Pyskowickiej o pow. 0,3429 ha (KW nr ***), wraz z prawem użytkowania wieczystego gruntu rolnego położonego w Brynku przy ulicy Pyskowickiej o pow. 1,5545 ha (KW nr ***).

Łączna cena wywoławcza wynosi 399 750,00 zł netto.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest złożenie pisemnej oferty spełniającej wszystkie wymogi przewidziane w obowiązują...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

399 750 zł

21,07 zł/m²

18 974 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tarnogórski, gm. Tworóg, Brynek, Pyskowicka

Cena wywoławcza:

399 750 zł

21,07 zł/m²

18 974 m²

Łączna cena wywoławcza wynosi 399 750,00 zł netto.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

Czeladź, Francuska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA W WIECZYSTYM UŻYTKOWANIU ZABUDOWANA

Działka w wieczystym użytkowaniu, zabudowana w budynek produkcyjny z zapleczem biurowym i socjalnym. Obiekt wzniesiony w zabudowie półzwartej, parterowy, podpiwniczony w całości. W 2014 r. nastąpiła zmiana sposobu użytkowania części północnej parteru budynku na cele mieszkalne. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodną kanalizacyjną; wentylacja grawitacyjna wspomagana mechan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

516 150 zł

1 454 zł/m²

355 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Czeladź, Francuska

Cena wywoławcza:

516 150 zł

1 454 zł/m²

355 m²

DZIAŁKA W WIECZYSTYM UŻYTKOWANIU ZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

tarnogórski, gm. Ożarowice, Ożarowice, Kościuszki

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt GL1G/GUp-s/144/2022, oferuje do sprzedaży, w drodze pisemnego przetargu, nieruchomość gruntową w postaci działki gruntu o nr ewid. ***/1 o powierzchni 0,4300 ha, położoną w Ożarowicach, powiat tarnogórski, przy ulicy Kościuszki, posiadającą urządzoną księgę wieczystą KW Nr *** prowadzona przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach V Wydział Ksiąg Wieczystych – cena wywoławcza wynosi 222.750,00 zł (dwieście...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 750 zł

51,80 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tarnogórski, gm. Ożarowice, Ożarowice, Kościuszki

Cena wywoławcza:

222 750 zł

51,80 zł/m²

4 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Kondratowicza

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej

ogłasza, że w dniu 30.04.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza:

*** godz. 11:00 – pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kondratowicza, ozn. nr geod. 7748 o pow. 949 m2 (obręb 0019, Dąbrowa Górnicza I). Według stanu na dzień ogłoszenia pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

479 030 zł

505 zł/m²

949 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Przetarg na działkę

Dąbrowa Górnicza, Kondratowicza

Cena wywoławcza:

479 030 zł

505 zł/m²

949 m²

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości