Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Manowo, Cewlino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
działając na podstawie art. 29 ust. 2 ustawy z dnia 19 października 1991 roku o gospodarowaniu
nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (t. j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 826) oraz rozporządzenia Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30.04.2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu
Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości
wpisanej do rejestru zaby...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 934 zł

101 zł/m²

2 660 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Manowo, Cewlino

Cena wywoławcza:

269 934 zł

101 zł/m²

2 660 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Rusko

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
nieruchomośclami rolnymi Skarbu Państwa (t. j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 826) oraz rozporządzenia Ministra
Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości wpisanej do rejestru zaby...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 037 zł

98,83 zł/m²

1 083 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Rusko

Cena wywoławcza:

107 037 zł

98,83 zł/m²

1 083 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Drawsko Pomorskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej zabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Drawsko Pomorskie powiat drawski, pochodzącej z byłego PFZ.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 15.09.2025 г.
KOS.WKUZ.DR.4240.W.103.2025.JS, opublikowanym w dniu 17.09.2025 r., w skład której wchodzą:
grunt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

436 331 zł

80,27 zł/m²

5 436 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Drawsko Pomorskie

Cena wywoławcza:

436 331 zł

80,27 zł/m²

5 436 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
grunt...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenle gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego PFZ Gmina Białogard.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 11.12.2025 r. KOS.WKUZ.BI.4240.W.42.2025.MT, opublikowanym w dniu 15.12.2025 г., w skład której...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 091 zł

23,21 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

44 091 zł

23,21 zł/m²

1 900 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Białogard powiat białogardzki, pochodzącej z byłego PFZ Gmina Białogard.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 11.12.2025 r. nr
KOS.WKUZ.BI.4240.W.40.2025.MT, opublikowanym w dniu 15.12,2025 r., w skład któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 631 zł

23,18 zł/m²

1 925 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białogardzki, gm. Białogard, Białogórzyno

Cena wywoławcza:

44 631 zł

23,18 zł/m²

1 925 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Dobiesław

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Darłowo powiat sławieński, pochodzącej z byłego PFZ Darłowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 30.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.3.2026.IS, opublikowanym w dniu 08.04.2026 r., w skład której wchodzą:
gru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 854 zł

4,07 zł/m²

33 100 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Dobiesław

Cena wywoławcza:

134 854 zł

4,07 zł/m²

33 100 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
gru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 980 zł

5,67 zł/m²

1 936 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tychowo

Cena wywoławcza:

10 980 zł

5,67 zł/m²

1 936 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Malechowo, Gorzyca

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 842 zł

2,59 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Malechowo, Gorzyca

Cena wywoławcza:

16 842 zł

2,59 zł/m²

6 500 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Osinów Dolny

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Cedynia,obr.Osinów Dolny, dz.nr 202/6,pow.1,9700 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 300 zł

3,16 zł/m²

19 700 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Osinów Dolny

Cena wywoławcza:

62 300 zł

3,16 zł/m²

19 700 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Osinów Dolny

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Cedynia,obr.Osinów Dolny, dz.nr 204,pow.1,0200 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 200 zł

3,25 zł/m²

10 200 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Osinów Dolny

Cena wywoławcza:

33 200 zł

3,25 zł/m²

10 200 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Bielice, Linie

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Bielice,obr. Linie, dz.nr 283,pow.0,0522 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 200 zł

19,54 zł/m²

522 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Bielice, Linie

Cena wywoławcza:

10 200 zł

19,54 zł/m²

522 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Siekierki

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Cedynia,obr.Siekierki, dz.nr 156/1,156/2,158/2,pow.0,8124 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 060 zł

2,59 zł/m²

8 124 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Cedynia, Siekierki

Cena wywoławcza:

21 060 zł

2,59 zł/m²

8 124 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cedynia

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Cedynia powiat gryfiński, pochodzącej ze zlikwidowanego KPGR w Cedyni.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
16.01.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.W.8.2026.ER, oznaczona w ewidencji gruntów jako 24/32 o pow.
0,0701 ha wraz z udz. 1/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 452 zł

91,94 zł/m²

701 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cedynia

Cena wywoławcza:

64 452 zł

91,94 zł/m²

701 m²

ogłasza
0,0701 ha wraz z udz. 1/...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Rolnictwai Rozwoju Wsi z dnia 30.04.2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu
wpisanej do rejestru zabyt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 188 zł

34,96 zł/m²

4 038 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Krupy

Cena wywoławcza:

141 188 zł

34,96 zł/m²

4 038 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Cena wywoławcza:

113 391 zł

98,77 zł/m²

1 148 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Rusko

Cena wywoławcza:

113 391 zł

98,77 zł/m²

1 148 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości