Przetarg na działkę: sławieński, gm. Darłowo, Dobiesław

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

134 854 zł

4,07 zł/m²
33 100 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-12

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Darłowo powiat sławieński, pochodzącej z byłego PFZ Darłowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 30.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.3.2026.IS, opublikowanym w dniu 08.04.2026 r., w skład której wchodzą:
grunty położone w obrębie Dobiesław, dla których jest prowadzona księga wieczysta KO1K/00043844/5 i oznaczone w ewidencji gruntów jako działka nr: 8/12 okręg podatkowy III.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 3,3100 ha, w tym użytki rolne: 3,2400 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne: 3,2200 ha, (w tym kl: RIVa - 2,3600 ha, RIVb - 0,8600 ha)
grunty pod rowami: 0,0200 ha, (w tym kl: W-RIVb – 0,0200 ha)
- grunty zadrzewione i zakrzewione na użytk. rol.: 0,0700 ha, (w tym kl: Lzr-RIVa - 0,0300, Lzr-RIVЬ 0,0400)
Opis nieruchomości: Nieruchomość nieużytkowana rolniczo, porośnięta wieloletnimi drzewami i krzewami. Dojazd do działki drogą gruntową. Nieruchomość graniczy z lasem - Nadleśnictwo Karnieszewice. Na sąsiedniej działce umiejscowione platformy wiatrowe.
Kod publikacji Adradar: AWK17 201 216
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar