Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż niezabudowanych działek gruntu, położonych w obrębie
Międzywodzie, wskazanych w załączniku nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki oznaczone są użytkiem Bp-zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy.
Działki o kształcie regularnym.
Dla działek obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, przyjęty uchwałą Rady Gminy
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

418 250 zł

350 zł/m²

1 195 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

Cena wywoławcza:

418 250 zł

350 zł/m²

1 195 m²

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 10.00
trzeci przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu, położonej w obrębie Międzywodzie,
wskazanej w załączniku nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
INFORMACJE O DZIAŁCE
Działka oznaczona jest użytkiem Ls- lasy.
Decyzją Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie nr ZS.224.3.24.2023 z dnia
06 sierpnia 2023 roku zezwolono na trwałe wyłączenie z produkcji gruntów leśnych o powierzchni
1593...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 000 zł

941 zł/m²

15 936 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

Cena wywoławcza:

15 000 000 zł

941 zł/m²

15 936 m²

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 10.00
trzeci przetarg ustny nieograniczony
wskazanej w załączniku nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
INFORMACJE O DZIAŁCE
Działka oznaczona jest użytkiem Ls- lasy.
1593...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

Chojna

BURMISTRZ GMINY CHOJNA OGŁASZA PIERWSZE PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE NA SPRZEDAŻ NIŻEJ WYMIENIONYCH NIERUCHOMOŚCI, POŁOŻONYCH W OBRĘBIE 8, MIASTO CHOJNA, ZAPISANYCH W KSIĘDZE WIECZYSTEJ NR SZ1Y/00048509/2:

*** działka nr 38/204 o pow. 0,1012 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 202 400,00 zł
WADIUM: 20 300,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 2030,00 zł

Do cen osiągniętych w przetargach doliczony zostanie 23% podatek VAT.

Działki niezabudowane, nie uzbrojone, położone przy ul. Dębowej, ul. Jaworowej. Działki...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 400 zł

200 zł/m²

1 012 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

Cena wywoławcza:

202 400 zł

200 zł/m²

1 012 m²

*** działka nr 38/204 o pow. 0,1012 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 202 400,00 zł
WADIUM: 20 300,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 2030,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

*** działka nr 38/205 o pow. 0,1055 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 211 000,00 zł WADIUM: 21 200,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 2120,00 zł

Działki niezabudowane, nie uzbrojone, położone przy ul. Dębowej, ul. Jaworowej. Działki ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 000 zł

200 zł/m²

1 055 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

Cena wywoławcza:

211 000 zł

200 zł/m²

1 055 m²

*** działka nr 38/205 o pow. 0,1055 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 211 000,00 zł WADIUM: 21 200,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 2120,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

działka nr 38/206 o pow. 0,1075 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 215 000,00 zł WADIUM: 21 500,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 2150,00 zł

Działki niezabudowane, nie uzbrojone, położone przy ul. Dębowej, ul. Jaworowej. Działki poro...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 000 zł

200 zł/m²

1 075 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

Cena wywoławcza:

215 000 zł

200 zł/m²

1 075 m²

działka nr 38/206 o pow. 0,1075 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 215 000,00 zł WADIUM: 21 500,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 2150,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

działka nr 38/207 o pow. 0,1584 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 316 800,00 zł WADIUM: 31 700,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 3170,00 zł

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

316 800 zł

200 zł/m²

1 584 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

Cena wywoławcza:

316 800 zł

200 zł/m²

1 584 m²

działka nr 38/207 o pow. 0,1584 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 316 800,00 zł WADIUM: 31 700,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 3170,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

*** działka nr 38/208 o pow. 0,1584 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 316 800,00 zł WADIUM: 31 700,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 2170,00 zł

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

316 800 zł

200 zł/m²

1 584 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

Cena wywoławcza:

316 800 zł

200 zł/m²

1 584 m²

*** działka nr 38/208 o pow. 0,1584 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 316 800,00 zł WADIUM: 31 700,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi 2170,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Licytacja komornicza działki

goleniowski, gm. Goleniów, Marszewo

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

UDZIAŁ 8/128 W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ DZIAŁKA ***/***

Dotyczy udziału 8/128 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie 0029, Marszewo oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr ***/*** o powierzchni 0,3072 ha, dla której Sąd Rejonowy w Goleniowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW numer ***.

Część działki numer ***/*** objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzenne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 400 zł

2,41 zł/m²

3 072 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

goleniowski, gm. Goleniów, Marszewo

Cena wywoławcza:

7 400 zł

2,41 zł/m²

3 072 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

UDZIAŁ 8/128 W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ DZIAŁKA ***/***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Dębno, Warnice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.myśliborski,gmina Dębno,obr.Warnice, dz.nr 95/4,pow.0,0728 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

4,53 zł/m²

728 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Dębno, Warnice

Cena wywoławcza:

3 300 zł

4,53 zł/m²

728 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Kartno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Stare Czarnowo,obr. Kartno, dz.nr 5,32,pow.0,8100 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 400 zł

3,38 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Kartno

Cena wywoławcza:

27 400 zł

3,38 zł/m²

8 100 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Dębno, Dargomyśl

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.myśliborski,gmina Dębno,obr.Dargomyśl, dz.nr 224/2,pow.0,5000 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 013 zł

23,20 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Dębno, Dargomyśl

Cena wywoławcza:

116 013 zł

23,20 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Stare Czarnowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Stare Czarnowo,obr.Stare Czarnowo, dz.nr 48/2,pow.0,9800 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

263 360 zł

26,87 zł/m²

9 800 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Stare Czarnowo

Cena wywoławcza:

263 360 zł

26,87 zł/m²

9 800 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Dębno, Warnice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.myśliborski,gmina Dębno,obr.Warnice, dz.nr 94/4,pow.0,0569 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 800 zł

4,92 zł/m²

569 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Dębno, Warnice

Cena wywoławcza:

2 800 zł

4,92 zł/m²

569 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Stare Czarnowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Stare Czarnowo,obr.Stare Czarnowo, dz.nr 497,pow.1,2100 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 720 zł

9,81 zł/m²

12 100 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Stare Czarnowo

Cena wywoławcza:

118 720 zł

9,81 zł/m²

12 100 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Dębno, Warnice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.myśliborski,gmina Dębno,obr.Warnice, dz.nr 93/4,pow.0,1103 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 zł

4,17 zł/m²

1 103 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

myśliborski, gm. Dębno, Warnice

Cena wywoławcza:

4 600 zł

4,17 zł/m²

1 103 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości