Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Stare Węgorzynko, dz.nr 420,pow.0,1755 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 800 zł

18,12 zł/m²

1 755 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

Cena wywoławcza:

31 800 zł

18,12 zł/m²

1 755 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Stare Węgorzynko, dz.nr 92/4,417,pow.0,4678 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 200 zł

15,22 zł/m²

4 678 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

Cena wywoławcza:

71 200 zł

15,22 zł/m²

4 678 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Stare Węgorzynko, dz.nr 418,pow.0,3070 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 200 zł

17,00 zł/m²

3 070 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

Cena wywoławcza:

52 200 zł

17,00 zł/m²

3 070 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Juchowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 730 zł

2,58 zł/m²

41 000 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Juchowo

Cena wywoławcza:

105 730 zł

2,58 zł/m²

41 000 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 890 zł

3,43 zł/m²

1 425 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

4 890 zł

3,43 zł/m²

1 425 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Mieszewo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Węgorzyno powiat łobeski, pochodzącej ze zlikwidowanego ze zlikwidowanego wane PGR Mieszewo.
Przedmiotem sprz sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
18.12.2025 r. nr Szc.WKÙZ.NO.4240.W.351.2025.JB, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 700 zł

19,47 zł/m²

909 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Mieszewo

Cena wywoławcza:

17 700 zł

19,47 zł/m²

909 m²

ogłasza
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Połchowo

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Węgorzyno powiat łobeski, pochodzącej ze zlikwidowanego KPGR
Węgorzyno.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
09.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.NO.4240.W.13.2026.JB, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 333/7
z obrębu Połchowo,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

304 300 zł

17,89 zł/m²

17 013 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Połchowo

Cena wywoławcza:

304 300 zł

17,89 zł/m²

17 013 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Żółtnica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenle gminy Szczecinek powłat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Turowo Pomorskie.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.11.2025 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.163.2025.MC, opublikowanym w dniu 06.11.2025 r., w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 812 zł

4,08 zł/m²

8 532 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Żółtnica

Cena wywoławcza:

34 812 zł

4,08 zł/m²

8 532 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Kucharowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Borne Sulinowo powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego Państwowy Fundusz Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 30.10.2025 r.
KOS.WKUZ, SZ.4240.W.167.2025.MC, opublikowanym w dniu 30.10.2025 r., w s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 932 zł

27,08 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Borne Sulinowo, Kucharowo

Cena wywoławcza:

148 932 zł

27,08 zł/m²

5 500 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Wierzchowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nlerolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 24.02.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.2.2026. MC, opublikowanym w dnłu 25.02.2026 r., w skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 480 zł

32,68 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Wierzchowo

Cena wywoławcza:

42 480 zł

32,68 zł/m²

1 300 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż niezabudowanych działek gruntu, położonych w obrębie
Międzywodzie, wskazanych w załączniku nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki oznaczone są użytkiem Bp-zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy.
Działki o kształcie regularnym.
Dla działek obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, przyjęty uchwałą Rady Gminy
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

393 400 zł

350 zł/m²

1 124 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

Cena wywoławcza:

393 400 zł

350 zł/m²

1 124 m²

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

458 150 zł

350 zł/m²

1 309 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

Cena wywoławcza:

458 150 zł

350 zł/m²

1 309 m²

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

424 200 zł

350 zł/m²

1 212 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

Cena wywoławcza:

424 200 zł

350 zł/m²

1 212 m²

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

428 050 zł

350 zł/m²

1 223 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

Cena wywoławcza:

428 050 zł

350 zł/m²

1 223 m²

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

425 250 zł

350 zł/m²

1 215 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Dziwnów, Międzywodzie

Cena wywoławcza:

425 250 zł

350 zł/m²

1 215 m²

BURMISTRZ DZIWNOWA
ogłasza
NA DZIIEŃ 22 maja 2026 ROKU
o godzinie 9.30
drugi przetarg ustny nieograniczony
INFORMACJE O DZIAŁKACH
Działki o kształcie regularnym.
w Dziwnowie nr XLVII/4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dziwnów
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości