Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr. Osetna dz.nr 117/126 (udział),pow.0,3007 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 400 zł

24,74 zł/m²

3 007 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

74 400 zł

24,74 zł/m²

3 007 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Darłowo, Krupy

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

176 484 zł

43,71 zł/m²

4 038 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Darłowo, Krupy

Cena wywoławcza:

176 484 zł

43,71 zł/m²

4 038 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna dz.nr 39/5,39/6,pow.1,2100 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 300 zł

4,98 zł/m²

12 100 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

60 300 zł

4,98 zł/m²

12 100 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin, m. 6

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 599 875 zł

446 zł/m²

5 827 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin, m. 6

Cena wywoławcza:

2 599 875 zł

446 zł/m²

5 827 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna, 4

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr. obr. Lipiany 4,Osetna, dz.nr 15,38/1,pow.1,2646 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 100 zł

4,91 zł/m²

12 646 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna, 4

Cena wywoławcza:

62 100 zł

4,91 zł/m²

12 646 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
na sprzedaż nieruchomości nieuzbrojonych, przeznaczonych pod budowę budynków mieszkalnych
jednorodzinnych wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych, położonych w obrębie ewidencyjnym 04
miasta Biały Bór, opisanych w księdze wieczystej nr KO11/00016885/4, prowadzonej przez Sąd
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/17

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0855 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

70,18 zł/m²

855 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

60 000 zł

70,18 zł/m²

855 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/17

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0855 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
miasta Biały Bór, opisanych w księdze wieczystej nr KO1I/00016885/4, prowadzonej przez Sąd
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/19

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0883 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 000 zł

70,22 zł/m²

883 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

62 000 zł

70,22 zł/m²

883 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/19

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0883 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/21

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0865 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 000 zł

70,52 zł/m²

865 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

61 000 zł

70,52 zł/m²

865 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/21

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0865 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/23

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0764 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

70,68 zł/m²

764 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

54 000 zł

70,68 zł/m²

764 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/23

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0764 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/24

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0974 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 000 zł

70,84 zł/m²

974 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

69 000 zł

70,84 zł/m²

974 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/24

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0974 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/25

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0997 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

70,21 zł/m²

997 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

70 000 zł

70,21 zł/m²

997 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/25

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,0997 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/26

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,1003ha

Cena...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 000 zł

70,79 zł/m²

1 003 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

71 000 zł

70,79 zł/m²

1 003 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/26

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,1003ha

Cena...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/27

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,1109ha

Cena...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 000 zł

70,33 zł/m²

1 109 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

78 000 zł

70,33 zł/m²

1 109 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/27

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,1109ha

Cena...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/28

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,1220 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 000 zł

70,49 zł/m²

1 220 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

86 000 zł

70,49 zł/m²

1 220 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/28

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,1220 ha

Cen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/29

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,1835ha

Cena...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 000 zł

70,30 zł/m²

1 835 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

129 000 zł

70,30 zł/m²

1 835 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/29

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
0,1835ha

Cena...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości