Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Maszewo, Dębice Nastazin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. goleniowski, gm.Maszewo,obr. Dębice, Nastazin, dz.nr 357/4,103/5,pow.81,7197 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 044 000 zł

2,50 zł/m²

817 197 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Maszewo, Dębice Nastazin

Cena wywoławcza:

2 044 000 zł

2,50 zł/m²

817 197 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Jarogniew

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (12.02.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 385 zł

139 zł/m²

306 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Redmile Investments sp. z o.o.
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Gościno, Jarogniew

Cena wywoławcza:

42 385 zł

139 zł/m²

306 m²

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
Redmile Investments sp. z o.o.
Licytacja komornicza działki

pyrzycki, gm. Przelewice, Przelewice

...pierwsza licytacja nieruchomości rolnej położonej w Kosinie, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ2T/*** stanowiącej własność ***.

Przedmiotem licytacji jest działka o nr ***, położona w obrębie Kosin, gmina Przelewice o powierzchni 124,1493 ha, obejmująca następujące użytki gruntowe: grunt orny (RII) - 55,1292 ha, grunt orny (RIIIa) - 52,6615 ha, grunt orny (RIIIb) - 5,9452 ha, grunt orny (RIVa) - 4...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 532 500 zł

5,26 zł/m²

1 241 493 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pyrzycki, gm. Przelewice, Przelewice

Cena wywoławcza:

6 532 500 zł

5,26 zł/m²

1 241 493 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

goleniowski, gm. Przybiernów, Przybiernów, Chrobrego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Chrobrego ***, 72-110 Przybiernów, dla której Sąd Rejonowy w Goleniowie (adres: ul. Konstytucji 3-go Maja 45, Goleniów, 72-100 Goleniów) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1O/***/2.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem oszacowania jest nieruchomość położona w miejscowości Przybiernów, przy ulicy Chrobrego nr ***. Nieruchomość będąca własnością składająca się z zabudowanej działki gruntowej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 875 zł

12,73 zł/m²

383 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

goleniowski, gm. Przybiernów, Przybiernów, Chrobrego

Cena wywoławcza:

4 875 zł

12,73 zł/m²

383 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Kartno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Stare Czarnowo,obr.Kartno, dz.nr 8,35,38,41,pow.0,6900 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 150 zł

3,07 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Kartno

Cena wywoławcza:

21 150 zł

3,07 zł/m²

6 900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Resko, Komorowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Resko,obr.Komorowo, dz.nr 13/22 (udział, ogród "G"),pow.0,4140 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 153 zł

2,94 zł/m²

4 140 m²

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Resko, Komorowo

Cena wywoławcza:

12 153 zł

2,94 zł/m²

4 140 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Krzęcin, Żeńsko

...odbędzie się w dniu 10 lutego 2025 r. o godz. 10:00. w Urzędzie Gminy w Krzęcinie przy ul. Tylnej 7 (sala nr 16).

Uwaga: Cena wywoławcza nie zawiera kosztów okazania granic nieruchomości. Okazanie granic nieruchomości może nastąpić na wniosek i koszt kupującego.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 076 zł

32,68 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krzęcin
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Krzęcin, Żeńsko

Cena wywoławcza:

98 076 zł

32,68 zł/m²

3 001 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krzęcin
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Krzęcin, Żeńsko

...odbędzie się w dniu 10 lutego 2025 r. o godz. 11:00. w Urzędzie Gminy w Krzęcinie przy ul. Tylnej 7 (sala nr 16).

Uwaga: Cena wywoławcza nie zawiera kosztów okazania granic nieruchomości. Okazanie granic nieruchomości może nastąpić na wniosek i koszt kupującego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 109 zł

32,68 zł/m²

3 002 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krzęcin
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Krzęcin, Żeńsko

Cena wywoławcza:

98 109 zł

32,68 zł/m²

3 002 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krzęcin
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Krzęcin, Żeńsko

...odbędzie się w dniu 10 lutego 2025 r. o godz. 12:00. w Urzędzie Gminy w Krzęcinie przy ul. Tylnej 7 (sala nr 16).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 076 zł

32,68 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krzęcin
Przetarg na działkę

choszczeński, gm. Krzęcin, Żeńsko

Cena wywoławcza:

98 076 zł

32,68 zł/m²

3 001 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Krzęcin
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Słajsino

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. goleniowski, gm.Nowogard,obr. Słajsino, dz.nr 70/15,pow.0,0733 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 920 zł

12,17 zł/m²

733 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Słajsino

Cena wywoławcza:

8 920 zł

12,17 zł/m²

733 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Orzechowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow. goleniowski, gm.Nowogard,obr.Orzechowo, dz.nr 228/3,pow.0,1522 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 335 zł

8,76 zł/m²

1 522 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Orzechowo

Cena wywoławcza:

13 335 zł

8,76 zł/m²

1 522 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Jelenino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 060 zł

49,82 zł/m²

1 627 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Jelenino

Cena wywoławcza:

81 060 zł

49,82 zł/m²

1 627 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Trzebiechowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

447 066 zł

43,72 zł/m²

10 226 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Trzebiechowo

Cena wywoławcza:

447 066 zł

43,72 zł/m²

10 226 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Turowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 936 zł

46,01 zł/m²

1 846 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Turowo

Cena wywoławcza:

84 936 zł

46,01 zł/m²

1 846 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Malechowo, Gorzyca

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 060 zł

3,70 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Malechowo, Gorzyca

Cena wywoławcza:

24 060 zł

3,70 zł/m²

6 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości