Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Cena wywoławcza:

94 384 zł

45,66 zł/m²

2 067 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Turowo

Cena wywoławcza:

94 384 zł

45,66 zł/m²

2 067 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Turowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 056 zł

42,95 zł/m²

2 097 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Turowo

Cena wywoławcza:

90 056 zł

42,95 zł/m²

2 097 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Parsęcko

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 722 zł

47,41 zł/m²

2 251 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek, Parsęcko

Cena wywoławcza:

106 722 zł

47,41 zł/m²

2 251 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Choszczno

...pierwsza licytacja nieruchomości, dla którego Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1C/***9. Suma oszacowania wynosi 185 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 138 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 18 500,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

138 750 zł

3,21 zł/m²

43 200 m²

Termin: 2026-02-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Choszczno

Cena wywoławcza:

138 750 zł

3,21 zł/m²

43 200 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 495 zł

16,65 zł/m²

4 353 m²

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

72 495 zł

16,65 zł/m²

4 353 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 871 zł

16,47 zł/m²

4 667 m²

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

76 871 zł

16,47 zł/m²

4 667 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Darłowo, 8

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 563 zł

136 zł/m²

874 m²

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Darłowo, 8

Cena wywoławcza:

118 563 zł

136 zł/m²

874 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Mrzeżyno, Piaskowa

...odbędzie się W DNIU 6 LUTEGO 2026 r. O GODZ. 10.00
W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W TRZEBIATOWIE, RYNEK 1
W przetargu może brać udział każdy kto do dnia 2 lutego 2026 roku wpłaci w pieniądzu w/w wadium
na konto Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie Nr 63 8566 1026 0311 1100 2002 0006 w Bałtyckim Banku
Spółdzielczym Oddział Trzebiatów. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków
pieniężnych na w/w konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

516 zł/m²

1 066 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Trzebiatowie
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Mrzeżyno, Piaskowa

Cena wywoławcza:

550 000 zł

516 zł/m²

1 066 m²

...odbędzie się W DNIU 6 LUTEGO 2026 r. O GODZ. 10.00
W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W TRZEBIATOWIE, RYNEK 1
pieniężnych na w/w konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Trzebiatowie
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Mrzeżyno, Piaskowa

...odbędzie się W DNIU 6 LUTEGO 2026 r. O GODZ. 10.00
W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W TRZEBIATOWIE, RYNEK 1
pieniężnych na w/w konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

580 000 zł

519 zł/m²

1 118 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Trzebiatowie
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Mrzeżyno, Piaskowa

Cena wywoławcza:

580 000 zł

519 zł/m²

1 118 m²

...odbędzie się W DNIU 6 LUTEGO 2026 r. O GODZ. 10.00
W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W TRZEBIATOWIE, RYNEK 1
pieniężnych na w/w konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Trzebiatowie
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Rogowo

...odbędzie się W DNIU 6 LUTEGO 2026 r. O GODZ. 11.00
W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W TRZEBIATOWIE, RYNEK 1
pieniężnych na w/w konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

511 zł/m²

3 917 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Trzebiatowie
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Rogowo

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

511 zł/m²

3 917 m²

...odbędzie się W DNIU 6 LUTEGO 2026 r. O GODZ. 11.00
W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W TRZEBIATOWIE, RYNEK 1
pieniężnych na w/w konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Trzebiatowie
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Rogowo

...odbędzie się W DNIU 6 LUTEGO 2026 r. O GODZ. 11.00
W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W TRZEBIATOWIE, RYNEK 1
pieniężnych na w/w konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

505 zł/m²

3 365 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Trzebiatowie
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Rogowo

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

505 zł/m²

3 365 m²

...odbędzie się W DNIU 6 LUTEGO 2026 r. O GODZ. 11.00
W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W TRZEBIATOWIE, RYNEK 1
pieniężnych na w/w konto Urzędu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Trzebiatowie
Licytacja komornicza działki

Drawsko Pomorskie

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Linowno ***, 78-500 Drawsko Pomorskie, dla której Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim (adres: ul. Jasna ***, Drawsko Pomorskie, 78-500 Drawsko Pomorskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze KO1D/***/1.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,3957 ha

Suma oszacowania wynosi 82 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 61 875,00 zł....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

61 875 zł

4,43 zł/m²

13 957 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Drawsko Pomorskie

Cena wywoławcza:

61 875 zł

4,43 zł/m²

13 957 m²

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,3957 ha

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Stary Chwalim

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 840 zł

31,38 zł/m²

3 947 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Barwice, Stary Chwalim

Cena wywoławcza:

123 840 zł

31,38 zł/m²

3 947 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chojna, 7

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Chojna,obr.Chojna 7, dz.nr 121/5,pow.1,6132 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

131 700 zł

8,16 zł/m²

16 132 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chojna, 7

Cena wywoławcza:

131 700 zł

8,16 zł/m²

16 132 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Barwice, Łęknica

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 656 zł

20,10 zł/m²

3 067 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Barwice, Łęknica

Cena wywoławcza:

61 656 zł

20,10 zł/m²

3 067 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości