Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

żywiecki, gm. Jeleśnia, Jeleśnia, Żywiecka

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2025 roku
o godzinie 1100w siedzibie Nadleśnictwa Jeleśnia, 34-
340 Jeleśnia, ul. Suska 5 , sala nr 26.

Wysokość wadium, jego forma, termin i miejsce wniesienia:
Uczestnikami przetargu mogą być osoby fizyczne i prawne po wniesienia wadium w wysokości:

A. 44 623,00 zł (słownie: czterdzieści cztery tysiące sześćset dwadzieścia trzy złote 00/100).
B. 19 320,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy trzysta
dwadzieścia złotych 00/100).
Wadium może być wno...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

892 460 zł

1 154 zł/m²

774 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jeleśnia
Przetarg na obiekt / lokal

żywiecki, gm. Jeleśnia, Jeleśnia, Żywiecka

Cena wywoławcza:

892 460 zł

1 154 zł/m²

774 m²

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2025 roku
o godzinie 1100w siedzibie Nadleśnictwa Jeleśnia, 34-
340 Jeleśnia, ul. Suska 5 , sala nr 26.

Wysokość wadium, jego forma, termin i miejsce wniesienia:

B. 19 320,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy trzysta
dwadzieścia złotych 00/100).
Wadium może być wno...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Jeleśnia
Przetarg na obiekt / lokal

tarnogórski, gm. Zbrosławice, Kamieniec, Sadowa

Informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej trzech nieruchomości, które będą sprzedawane łącznie w jednej licytacji:

*** Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w województwie śląskim, powiecie tarnogórskim, gminie Zbrosławice, sołectwie Kamieniec, przy ulicy Sadowej, posadowiona na działce gruntu numer***, obręb ewidencyjny 0005 Kamieniec, karta mapy 2, o łącznej powierzchni 0,1242 ha, częściowo zabudowana budynkiem warsztatowo magazynowym o łącznej powierzchni 393 m2, dojazd do ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

399 750 zł

1 017 zł/m²

393 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach
Przetarg na obiekt / lokal

tarnogórski, gm. Zbrosławice, Kamieniec, Sadowa

Cena wywoławcza:

399 750 zł

1 017 zł/m²

393 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Likwidator *** w likwidacji, na podstawie § 23 punkt 4 statutu spółki oraz regulaminu przetargu, ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej, dwóch działek ewidencyjnych nr ***/76 i ***/62
o łącznej powierzchni 3 689 m², dla których Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgi wieczyste nr KW *** oraz ***.
Cena wywoławcza: 2 035 520,00 złotyc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 035 520 zł

552 zł/m²

1 pokój

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa

Cena wywoławcza:

2 035 520 zł

552 zł/m²

1 pokój

Cena wywoławcza: 2 035 520,00 złotyc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, T. Boya Żeleńskiego

...odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 24.04.2025r. o godz. 9
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-104/2024 – sprzedaż nieruchomości położonych w Katowicach przy ul. T. Boya
Żeleńskiego, w skład których wchodzą:
1. prawo użytkowania wieczystego działek gruntu o łącznej powierzchni 51,1638 ha, wskazanych
w poz. 1 – 24 Załącznika nr 1 do niniejszego ogłoszenia,
2. udziały w prawie użytkowania wieczystego działek wskazanych w poz. 25 – 28 Załącznika ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 000 000 zł

33 119 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2025-04-22

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, T. Boya Żeleńskiego

Cena wywoławcza:

36 000 000 zł

33 119 zł/m²

1 087 m²

w dniu 24.04.2025r. o godz. 9
00
I. Przedmiot przetargu:
Żeleńskiego, w skład których wchodzą:
w poz. 1 – 24 Załącznika nr 1 do niniejszego ogłoszenia,
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-22

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Galileusza

...odbędzie się w dniu 17.04.2025 roku o godz. 10:30, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium należy wnosić przelewem na konto depozytowe Miasta Zabrze prowadzone przez ING Bank
Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 najpóźniej do dnia 10.04.2025 roku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

360 000 zł

2 867 zł/m²

126 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Galileusza

Cena wywoławcza:

360 000 zł

2 867 zł/m²

126 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

...odbędzie się w dniu 17.04.2025 roku o godz. 10:00, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 najpóźniej do dnia 10.04.2025 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

3 561 zł/m²

70 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

Cena wywoławcza:

250 000 zł

3 561 zł/m²

70 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Czerwionka-Leszczyny

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2025 r. o godz. 1000 na Sali
Narad Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny przy ul. Parkowej 9....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
Przetarg na obiekt / lokal

Czerwionka-Leszczyny

Cena wywoławcza:

90 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Załęże

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 400 zł

2,99 zł/m²

8 500 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Załęże

Cena wywoławcza:

25 400 zł

2,99 zł/m²

8 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Stanisławice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 900 zł

4,60 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Stanisławice

Cena wywoławcza:

6 900 zł

4,60 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Zaróg

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 600 zł

45,14 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Zaróg

Cena wywoławcza:

31 600 zł

45,14 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Rogoźnik

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 200 zł

15,32 zł/m²

992 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Bobrowniki, Rogoźnik

Cena wywoławcza:

15 200 zł

15,32 zł/m²

992 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Załęże

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 100 zł

2,85 zł/m²

4 600 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Koniecpol, Załęże

Cena wywoławcza:

13 100 zł

2,85 zł/m²

4 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Koniecpol

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

54,45 zł/m²

1 561 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Koniecpol

Cena wywoławcza:

85 000 zł

54,45 zł/m²

1 561 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, 3 Maja

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

zaprasza do składania ofert na zakup Nieruchomości, na którą składa się prawo własności budynku ( kompleks czterech garaży), prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 6408 obręb 0019 o powierzchni 390 m2, opisanej w Księdze Wieczystej *** oraz udział w wysokości 238/10000 w prawie użytkowania wieczystego działki 6409 obręb 0019, opisanej w Księdze Wieczystej ***, na której zlokalizowana jest ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

Termin: 2025-04-16

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, 3 Maja

Cena wywoławcza:

220 000 zł

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-16

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój, Pszczyńska

...odbędzie się w dniu 15.04.2025 roku o godzinie 12:00 w sali 110A, I piętro budynku Urzędu Miasta przy Al. Piłsudskiego 60 w Jastrzębiu-Zdroju na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej przy ul. Pszczyńskiej 134, stanowiącej własność Miasta Jastrzębie-Zdrój na prawach powiatu, opisanej w ewidencji gruntów i budynków jako działka 3528/156 o pow. 0,2126 ha, obręb Jastrzębie Górne, k. m. 2, zapisanej w księdze wieczystej GL1J/00015137/7, prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

593 000 zł

1 135 zł/m²

522 m²

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój, Pszczyńska

Cena wywoławcza:

593 000 zł

1 135 zł/m²

522 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości