Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, ks. bpa Józefa Gawliny

...odbędzie się dnia 15-04-2025 o godz. 1600 w siedzibie Spółdzielni.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest okazanie dowodu tożsamości oraz wpłacenie wadium na rachunek

bankowy Spółdzielni nr 12 1020 2368 0000 2402 0022 8486 z dopiskiem „przetarg na lokal użytkowy

nr 2”, do dnia 11-04-2025 roku. Wadium uznaje się za wpłacone z chwilą uznania środków na rachunku

bankowym Spółdzielni.

Szczegółowe informacje o przedmiocie i warunkach przetargu można uzyskać w siedzibie

Spółdzielni. Lokal m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 813 zł

3 099 zł/m²

34 m²

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „BATORY” w Chorzowie
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, ks. bpa Józefa Gawliny

Cena wywoławcza:

103 813 zł

3 099 zł/m²

34 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „BATORY” w Chorzowie
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda, Tunkla

Nieruchomość obejmuje działkę numer 860/54 o powierzchni 1,1537 ha zabudowaną dwoma budynkami stanowiącymi łącznie wg ewidencji majątkowej jako budynek cechowni oraz udział w 1/8 części w działce gruntu numer 726/54 o powierzchni 0,7283 ha stanowiącej drogę wewnętrzną. Działka 860/54 w części niezabudowanej przy samym budynku wyłożona kostką brukową, a pozostała część porośnięta zielenią niską nieurządzoną oraz krzewami i drzewami.Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 7...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 810 000 zł

2 465 zł/m²

1 140 m²

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda, Tunkla

Cena wywoławcza:

2 810 000 zł

2 465 zł/m²

1 140 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda, Tunkla

...odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 15.04.2025r. o godz. 10
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-40/2024 – nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla o łącznej
powierzchni 1,6837 ha, w skład których wchodzą:
1) prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 735/54
o powierzchni 1,0323 ha, obręb Kochłowice, zapisanej w księdze wieczystej GL1S/00009852/8
prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej.
2) prawo włas...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 846 000 zł

1 073 zł/m²

1 721 m²

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda, Tunkla

Cena wywoławcza:

1 846 000 zł

1 073 zł/m²

1 721 m²

w dniu 15.04.2025r. o godz. 10
00
I. Przedmiot przetargu:
powierzchni 1,6837 ha, w skład których wchodzą:
prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej.
2) prawo włas...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Stroszek, Strzelców Bytomskich

w dniu 16.04.2025r. o godz. 12
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-12/2024 – sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 0,1832 ha, położonych
w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 165 i 186a, w skład których wchodzą:
Nieruchomość 1:
1) prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 365/15 o powierzchni 0,0114 ha, zapisanej
w księdze wieczystej KA1Y/00000423/4 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu,
2) prawo użytkowa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 650 000 zł

3 360 zł/m²

491 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Bytom, Stroszek, Strzelców Bytomskich

Cena wywoławcza:

1 650 000 zł

3 360 zł/m²

491 m²

w dniu 16.04.2025r. o godz. 12
00
I. Przedmiot przetargu:
Nieruchomość 1:
2) prawo użytkowa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Chmielarze

nieruchomość gruntowa, niezabudowana- szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 600 zł

10,70 zł/m²

6 600 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Chmielarze

Cena wywoławcza:

70 600 zł

10,70 zł/m²

6 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Miedźno, Kołaczkowice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 700 zł

13,88 zł/m²

2 645 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Miedźno, Kołaczkowice

Cena wywoławcza:

36 700 zł

13,88 zł/m²

2 645 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Wielkie

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

229 500 zł

20,49 zł/m²

11 200 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

częstochowski, gm. Kłomnice, Rzeki Wielkie

Cena wywoławcza:

229 500 zł

20,49 zł/m²

11 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Przystajń, Ługi, Radły

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 600 zł

13,06 zł/m²

8 316 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Przystajń, Ługi, Radły

Cena wywoławcza:

108 600 zł

13,06 zł/m²

8 316 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Panki, Kałmuki

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 100 zł

9,64 zł/m²

9 760 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Panki, Kałmuki

Cena wywoławcza:

94 100 zł

9,64 zł/m²

9 760 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Rybna

...odbędzie się w dniu 11.04.2025 r., o godz. 9.30, w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro. Poprzedni przetarg odbył się 29.11.2024 r.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości: 20 000,00 zł (_słownie: dwadzieścia tysięcy złotych_).

Ogłoszenie przetargowe zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na str...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 000 zł

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Rybna

Cena wywoławcza:

214 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Rozdzieńskiego

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż lokal użytkowy położony w Katowice przy ul. Roździeńskiego 100. Budynek mieszkalny nr 100 położony jest na działce nr14/30 o pow. 3380 ha, obręb: Bogucice - Zawodzie.
Budynek mieszkalny w którym usytuowany jest przedmiotowy lokal użytkowy wyróżnia ciekawa i wyróżniająca się forma oraz wyjątkowo atrakcyjne położenie, w centralnej części miasta Katowice – sercu Górnośląsko –Zagłębiowskiej Metropolii....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 000 zł

2 413 zł/m²

85 m²

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Rozdzieńskiego

Cena wywoławcza:

205 000 zł

2 413 zł/m²

85 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda

w dniu 15.04.2025r. o godz. 1200
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-44/2025 – nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej, obręb Kochłowice przy
ul. Tunkla o powierzchni 1,5137 ha, w skład których wchodzą:
1) prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 860/54,
zapisanej w księdze wieczystej GL1S/00009852/8 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rudzie
Śląskiej,
2) prawo własności pozostałego budynku niemies...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 810 000 zł

2 465 zł/m²

1 140 m²

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda

Cena wywoławcza:

2 810 000 zł

2 465 zł/m²

1 140 m²

w dniu 15.04.2025r. o godz. 1200
I. Przedmiot przetargu:
Śląskiej,
2) prawo własności pozostałego budynku niemies...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda

w dniu 15.04.2025r. o godz. 11
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-10/2024 – nieruchomość położona w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Wolności
o łącznej powierzchni 0,0162 ha, zapisana w księdze wieczystej GL1S/00008581/0 prowadzonej przez
Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej, w skład której wchodzą:
1) prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu nr 562/28 o pow. 0,0084 ha,
obręb Ruda,
2) prawo użytkowania wieczystego ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 000 zł

1 490 zł/m²

51 m²

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Ruda Śląska, Ruda

Cena wywoławcza:

76 000 zł

1 490 zł/m²

51 m²

w dniu 15.04.2025r. o godz. 11
00
I. Przedmiot przetargu:
Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej, w skład której wchodzą:
obręb Ruda,
2) prawo użytkowania wieczystego ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Kujawska

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym obejmującym likwidację majątku ***. z siedzibą w Gliwicach ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w Gliwicach przy ul. Kujawska ***, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział VIII Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą pod numerem ***, za cenę nie niższą niż 3 064 050,00 zł (trzy miliony sześćdziesiąt cztery tysiące pięćdziesiąt złotych 00/100) stanowiącą 45% wartości rynkowej oszacowania.

I. Warunkiem uczestnictwa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 064 050 zł

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gliwice, Kujawska

Cena wywoławcza:

3 064 050 zł

I. Warunkiem uczestnictwa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Centrum, Borowa

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w upadłości (sygn. akt X GUp 356/21/4), ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności do nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal użytkowy nr ***, położony przy ul. Borowej ***, 41-808 Zabrze objętej KW nr *** wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 167/1000, którą stanowi grunt – działki o nr ***/1, ***/1, oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

297 500 zł

1 576 zł/m²

189 m²

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Centrum, Borowa

Cena wywoławcza:

297 500 zł

1 576 zł/m²

189 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości