Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

żywiecki, gm. Milówka, Milówka, Jana Kazimierza

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej halą produkcyjno – warsztatową, parterową z częścią administracyjno – socjalną dwukondygnacyjną. Do hali dostawiony jest kontener. Teren utwardzony o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość położona jest w Milówce przy ulicy Jana Kazimierza ***, gmina Milówka, powiat żywiecki, województwo śląskie, stanowiącą działkę numer ***/8, obręb 0003 Milówka, o powierzchni gruntu 30a 58m2, dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Żywcu V Wydział Ksiąg Wieczys...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

695 250 zł

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Izba Administracji Skarbowej w Katowicach
Przetarg na obiekt / lokal

żywiecki, gm. Milówka, Milówka, Jana Kazimierza

Cena wywoławcza:

695 250 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Izba Administracji Skarbowej w Katowicach
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Leszna Górna

...odbędzie się w dniu 09.04.2025 r. o godz. 11.00 w budynku Urzędu Gminy Goleszów, usytuowanym przy ul. Zakładowej 12, 43-440 Goleszów. Informacji w tej spr. udziela Gospodarka Nieruchomościami Urzędu Gminy Goleszów, ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów, pod nr tel. 33 4790510 wew.80.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 340 000 zł

1 748 zł/m²

767 m²

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Goleszów
Przetarg na obiekt / lokal

cieszyński, gm. Goleszów, Leszna Górna

Cena wywoławcza:

1 340 000 zł

1 748 zł/m²

767 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Goleszów
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

...odbędzie się w dniu 8.04.2025 roku o godz. 9:00, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium należy wnosić przelewem na konto depozytowe Miasta Zabrze prowadzone przez ING Bank
Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 najpóźniej do dnia 2.04.2025 roku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

1 861 zł/m²

591 m²

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

1 861 zł/m²

591 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Raciborska

OGŁOSZENIE

Syndyk masy upadłości *** ogłasza pisemny przetarg na zakup:

prawa własności nieruchomości – lokalu niemieszkalnego, położonego w Katowicach przy ul. Raciborskiej ***/***, objętego KW nr ***, o powierzchni użytkowej 103,59 m2 wraz z udziałem (6456/100000) w częściach wspólnych nieruchomości objętej KW nr ***, szczegółowo opisanego w Operacie szacunkowym z dnia 11 września 2024 r. sporządzonym przez biegłego rzeczoznawcę majątkowego Wojciecha Oleś.

Cena wywoławcza przedmiotu sprzeda...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 010 000 zł

9 750 zł/m²

104 m²

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Raciborska

Cena wywoławcza:

1 010 000 zł

9 750 zł/m²

104 m²

OGŁOSZENIE

Cena wywoławcza przedmiotu sprzeda...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, Kluczborska

OGŁOSZENIE

Syndyk masy upadłości ***z siedzibą w Chorzowie ogłasza pisemny przetarg na zakup:

Nieruchomości gruntowej częściowo zabudowanej położonej przy ul. Kluczborskiej ***w Chorzowie na którą składają się:

*** prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz prawo własności posadowionych na gruncie budynków - o pow. 9327 m2, nr działki ***/25, zabudowana budynkiem biurowym oraz warsztatem, objęta KW nr ***;
*** prawo własności nieruchomości położonej pod adresem ul. Kluczborska ***w Chorzowie, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 825 000 zł

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, Kluczborska

Cena wywoławcza:

3 825 000 zł

OGŁOSZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Sarnów

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

255 100 zł

29,22 zł/m²

8 729 m²

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Sarnów

Cena wywoławcza:

255 100 zł

29,22 zł/m²

8 729 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, Ratuszowa

...odbędzie się za pośrednictwem Platformy przetargowej (www.przetargi.sdsm.pl), 03 kwietnia 2025r. (czwartek) od godziny 09:00 do 09:30

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

W Aukcjach prowadzonych na Platformie mogą uczestniczyć tylko zarejestrowani użytkownicy. Rejestracji można dokonać tutaj (https://przetargi.sdsm.pl/main/zarejestruj.html)

W wyniku rejestracji zostaje utworzone konto Użytkownika, które wymaga aktywacji przez Spółkę, po weryfikacji danych Użytkownika. Aktywacja...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 552 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-03

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, Ratuszowa

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 552 zł/m²

29 m² 1 pokój

Warunki przystąpienia do aukcji elektronicznej:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-03

Organizator przetargu:
Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Wiejska

BK-GN.6840.1.2025

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Działając na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Czeladź

1. Do sprzedaży przeznacza się zabudowaną nieruchomości gruntową, stanowiącą własność Gminy Czeladź, oznaczoną numerami działek: 1801, 1802, 1803, 1804, 1805, 1806, 1807, 1808, 1809, 1810 i 1811 obręb Czeladź (dawne numery odpowied...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Wiejska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

BK-GN.6840.1.2025

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czeladź
Przetarg na obiekt / lokal

Tarnowskie Góry, Ks. Michała Lewka

...odbędzie się dnia 2 kwietnia 2025 r. o godzinie 12:00 w siedzibie Międzygminnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach przy ulicy Towarowej 1, I piętro w sali konferencyjnej.

4. Wadium:

1) Wysokość wadium wynosi: 50.000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100).

2) Wadium w formie pieniężnej należy wpłacić przelewem do dnia 2 kwietnia 2025 r. z tytułem: wadium na przetarg ul. Ks. Michała Lewka ***, imię i nazwisko osoby lub nazwa firmy, na rzecz kt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

905 000 zł

1 806 zł/m²

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnowskie Góry
Przetarg na obiekt / lokal

Tarnowskie Góry, Ks. Michała Lewka

Cena wywoławcza:

905 000 zł

1 806 zł/m²

4. Wadium:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Przetarg na obiekt / lokal

Wodzisław Śląski, Marklowicka

Syndyk masy upadłości

***

ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy upadłości

Przedmiotem przetargu ofertowego jest:

Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej czterema budynkami produkcyjno-administracyjnymi o łącznej powierzchni użytkowej 1.731,16 m2stanowiącymi prawo odrębnej własności, położonej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ***, składającej się z dwóch działek gruntu o numerze ewidencyjnym ***/31, dla której prowadzona j...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 427 000 zł

824 zł/m²

1 731 m²

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wodzisław Śląski, Marklowicka

Cena wywoławcza:

1 427 000 zł

824 zł/m²

1 731 m²

Syndyk masy upadłości

***

Przedmiotem przetargu ofertowego jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Obrzeżna Północna

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 02.04.2025 r. o godzinie 10:15.
Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym: biuro @ oraz telefonicznie pod numerem telefonu 512 sto osiemdziesiąt pięć 195 w godzinach od 10:00-14:00.

IV. Pouczenia:
1. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zostanie zwrócone w ciągu czternastu dni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

339 100 zł

1 607 zł/m²

211 m²

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Obrzeżna Północna

Cena wywoławcza:

339 100 zł

1 607 zł/m²

211 m²

IV. Pouczenia:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Obrzeżna Północna

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 02.04.2025 r. o godzinie 10;15.

Wszelkie informacje o konkursie udzielane wyłącznie są mailowo pod adresem mailowym:biuro @ annaduda.ploraz telefonicznie pod numerem telefonu 512 sto osiemdziesiąt pięć 195 w godzinach od 10:00-14:00.

IV. Pouczenia:

1. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zostanie zwrócone ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

900 100 zł

1 792 zł/m²

502 m²

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice, Obrzeżna Północna

Cena wywoławcza:

900 100 zł

1 792 zł/m²

502 m²

IV. Pouczenia:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

Cieszyn, Kolejowa

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR I/2025 NA SPRZEDAŻ PRAW DO NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W CIESZYNIE PRZY UL. KOLEJOWEJ ***(WOJ. ŚLĄSKIE) Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr I/2025, zwanego dalej „Przetargiem” jest: 1. prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej składającej się z działek o łącznej powierzchni 0,1792 ha, wraz z prawem odrębnej własności bu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 170 000 zł

524 zł/m²

4 145 m²

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Cieszyn, Kolejowa

Cena wywoławcza:

2 170 000 zł

524 zł/m²

4 145 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Ogłoszenie z dnia 12 lutego 2025 r. Likwidatora*** w likwidacji o przetargu pisemnym nieograniczonym na zbycie nieruchomości zlokalizowanej w Katowicach przy ul. Owocowej ***

I Przedmiot przetargu

Likwidator ***w likwidacji z siedzibą w Katowicach, ul. Owocowa ***, 40-158 Katowice, ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego działkę oznaczoną numerem geodezyjnym ***o obszarze 0,2236 ha oraz własności budynku biurowego, stanowiącego odrę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 900 000 zł

1 995 zł/m²

3 960 m²

Termin: 2025-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Cena wywoławcza:

7 900 000 zł

1 995 zł/m²

3 960 m²

I Przedmiot przetargu

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Boronów, Boronów

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

472 350 zł

51,80 zł/m²

9 118 m²

Termin: 2025-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Boronów, Boronów

Cena wywoławcza:

472 350 zł

51,80 zł/m²

9 118 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości