Przetargi: komercyjne śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Żeromskiego

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości, na którą składa się prawo własności budynku ( garażu ) w zabudowie zwartej oraz prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 6760 obręb 0019 o powierzchni 23 m2, opisanej w Księdze Wieczystej ***, zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej ul. Żeromskiego ***, województwo śląskie.

Cena wywoławcza nieruchomości netto wynosi 43 000 PLN (słownie: czterdzieści trzy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 000 zł

Termin: 2025-03-18

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Dąbrowa Górnicza, Żeromskiego

Cena wywoławcza:

43 000 zł

ArcelorMittal Poland Spółka Akcyjna

Aleja J. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-18

Organizator przetargu:
ArcelorMittal Poland S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Wilsona

Obwieszczenie

Syndyk masy upadłości*** w upadłości ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego przy ul. Wilsona ***/***w Częstochowie, wchodzącego w skład zasobów Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, dla którego prowadzona jest księga wieczysta o nr ***.

Cena wywoławcza wynosi 194.600,00 zł (sto dziewięćdziesiąt cztery tysiące sześćset złotych 00/100). Cena w ramach konkursu ofert b...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

194 600 zł

193 zł/m²

1 006 m²

Termin: 2025-03-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Wilsona

Cena wywoławcza:

194 600 zł

193 zł/m²

1 006 m²

Obwieszczenie

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Panki, Praszczyki

Syndyk masy upadłośc***z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości w Praszczykach ogłasza sprzedaż:

1) nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami produkcyjno – magazynowo – administracyjnymi fabryki obuwia w granicach działek o nr ewidencyjnych ***/4, ***, ***/7, ***/8, ***/7, ***/6 obręb Praszczyki, gmina Panki, powiat kłobucki o powierzchni łącznej 25 852 m2, położonej w miejscowości Praszczyki nr ***, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie, IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 652 000 zł

219 zł/m²

Termin: 2025-03-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

kłobucki, gm. Panki, Praszczyki

Cena wywoławcza:

5 652 000 zł

219 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój, Niepodległości

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na sprzedaż prawa wieczystego użytkowania gruntu oraz prawa własności budynków i budowli, nieruchomości położonej w Jastrzębiu – Zdroju przy ul. Niepodległości ***, stanowiącej działkę nr ***/18, o powierzchni gruntu 6 895 m2, i łącznej powierzchni zabudowy
728 m2, dla której prowadzona jest księga wieczysta o numerze ***.

Cena wywoławcza wynosi 100% wartości oszacowania nieruchomości tj. 745 777...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

745 777 zł

1 024 zł/m²

728 m²

Termin: 2025-03-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Jastrzębie-Zdrój, Niepodległości

Cena wywoławcza:

745 777 zł

1 024 zł/m²

728 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

tarnogórski, gm. Zbrosławice, Kamieniec, Tarnogórska

...rozpocznie się trzeci ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej niemieszkalnej składającej się z dwóch lokali użytkowych o numerach 3 i 4 oznaczonych jako przedmiot odrębnej własności stanowiącej udział wynoszący 0,531 części w nieruchomości wspólnej, położonej w Kamieńcu przy ul. Tarnogórskiej 4a, na działkach o numerach ewidencyjnych 3 o pow. 0,0544 ha i 46/35 o pow. 0,0862 ha (a. m. 8) obr. Kamieniec zapisanej w księdze wieczystej KW nr ***.

Cena w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 000 zł

568 zł/m²

308 m²

Termin: 2025-03-13

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY ZBROSŁAWICE
Przetarg na obiekt / lokal

tarnogórski, gm. Zbrosławice, Kamieniec, Tarnogórska

Cena wywoławcza:

175 000 zł

568 zł/m²

308 m²

Cena w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-13

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY ZBROSŁAWICE
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Niepodległości

Ogłoszenie o przetargu i warunkach przetargu

Materiały informacyjne

Dotyczy: przetargu pisemnego nr 2/02/2025 w sprawie sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu użytkowego położonego w (41-250) Czeladź przy ul. Niepodległości ***(„Nieruchomość”).

I. Organizator przetargu pisemnego/miejsce przetargu

Organizatorem przetargu pisemnego jest spółka „RUCH” S.A. z siedzibą w Warszawie, wpisana
do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 000 zł

1 667 zł/m²

23 m²

Termin: 2025-03-12

Organizator przetargu:
Ruch S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Czeladź, Niepodległości

Cena wywoławcza:

38 000 zł

1 667 zł/m²

23 m²

Ogłoszenie o przetargu i warunkach przetargu

Materiały informacyjne

I. Organizator przetargu pisemnego/miejsce przetargu

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-12

Organizator przetargu:
Ruch S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Psary

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 100 zł

19,41 zł/m²

7 012 m²

Termin: 2025-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Psary

Cena wywoławcza:

136 100 zł

19,41 zł/m²

7 012 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Psary

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

233 500 zł

65,85 zł/m²

3 546 m²

Termin: 2025-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Psary

Cena wywoławcza:

233 500 zł

65,85 zł/m²

3 546 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Psary

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 060 zł

12,23 zł/m²

904 m²

Termin: 2025-03-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

będziński, gm. Psary, Psary

Cena wywoławcza:

11 060 zł

12,23 zł/m²

904 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Herby, Herby

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Herbach przy ulicy Lublinieckiej oznaczoną geodezyjne jako działka nr 869/5 o powierzchni 0,3096 ha.

Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy głównej drodze o dużym natężeniu ruchu, drodze krajowej nr 46, na odcinku Częstochowa Lubliniec, we wschodniej części miasta. Kształt działki płaski, zbliżony do prostokąta, nie ogrodzony, porośnięty samosiejkami. Działka zabudowan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

4 615 zł/m²

52 m²

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

lubliniecki, gm. Herby, Herby

Cena wywoławcza:

240 000 zł

4 615 zł/m²

52 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała

Kontakt telefoniczny: 663505550

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym spółki *** prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, sygn. akt BB1B/GUp/4/2024, ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż:

- przysługującego *** prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, składającej się z działek nr:

a) ***/51 o pow. 400 m2 zabudowanej budynkiem biurowo-usługowym o łącznej pow. użytkowej 399,67 m2, w którym znajdują się następujące lokale:
1) lokal usługowo-handlowy o pow. 116...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 441 328 zł

6 108 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bielsko-Biała

Cena wywoławcza:

2 441 328 zł

6 108 zł/m²

400 m²

Kontakt telefoniczny: 663505550

1) lokal usługowo-handlowy o pow. 116...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Wyszyńskiego

...trzecia licytacja nieruchomości tj. lokalu niemieszkalnego nr ***przy ulicy Wyszyńskiego ***zlokalizowanego w podpiwniczeniu budynku wielorodzinnego składającego się z dziewięciu pomieszczeń piwnicznych oraz korytarza na poziomie parteru o łącznej powierzchni użytkowej 107,31 m2.

Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr *** prowadzona przez VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu.

Cena oszacowania wynosi brutto: 59 200 zł

Kwota wywołania: 38 480 zł

WAŻNE: Waru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 480 zł

359 zł/m²

107 m²

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Wyszyńskiego

Cena wywoławcza:

38 480 zł

359 zł/m²

107 m²

Cena oszacowania wynosi brutto: 59 200 zł

Kwota wywołania: 38 480 zł

WAŻNE: Waru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Dobrzyńska

...odbędzie się w dniu:

7 marca 2025 r. o godz.: 9.00 w siedzibie Urzędu Gminy (sala widowiskowa GOKiS)

Wysokość wadium: 20 000,00 zł.

Zgodnie z Uchwałą Nr 263.XX.2019 Rady Miasta Częstochowy z dnia 21.11.2019 r. w sprawie uchwalenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Częstochowy, przedmiotowa działka położona jest na terenie oznaczonym symbolem:

MNU – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami oraz KDZ – drogi publiczne zbiorcze.

_Pełna treść ogłosz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

252 000 zł

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mykanów
Przetarg na obiekt / lokal

Częstochowa, Dobrzyńska

Cena wywoławcza:

252 000 zł

...odbędzie się w dniu:

Wysokość wadium: 20 000,00 zł.

_Pełna treść ogłosz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mykanów
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Grunwaldzka

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości *** w upadłości ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruji kontroli i serwisu pojazdów o powierzchni użytkowej 493,2 m2 stanowiącym prawo odrębnej własności, składającej się z działek gruntu o numerach ewidencyjnych ***i ***o łącznej powierzchni 2 837 m2 położonych w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej, objętych księgą wieczystą nr KA1J/__000pokaż telefon oraz działki gruntu o numerze ewidencyjnym ***i powierzchni 713 m2 poło...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 399 200 zł

2 838 zł/m²

493 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Jaworzno, Grunwaldzka

Cena wywoławcza:

1 399 200 zł

2 838 zł/m²

493 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

...odbędzie się w: Kancelarii Notarialnej Tomasz Kunicki, Mateusz Olszewski, Kancelaria Notarialna s.c. w Krakowie, ul. Królewska 23/1, 30-040 Kraków w dniu 06.03.2025 r. o godzinie 9:45.
Wszelkie informacje o konkursie udzielane są mailowo pod adresem mailowym: biuro@ oraz telefonicznie pod numerem telefonu512 185 195 w godzinach od 10:00-14:00.

IV. Pouczenia:
1. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zostanie zwrócone w ciągu czternastu dni od dnia wyboru oferty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

409 000 zł

1 938 zł/m²

211 m²

Termin: 2025-03-05

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
Przetarg na obiekt / lokal

Mysłowice

Cena wywoławcza:

409 000 zł

1 938 zł/m²

211 m²

IV. Pouczenia:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-05

Organizator przetargu:
Syndyk Anna Duda
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości