Licytacja komornicza działki: wieluński, gm. Konopnica, Strobin

Cena wywoławcza:

3 105 zł

2,32 zł/m²
1 340 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-20

DZ. NR ***/***, ***/***, ***/*** – O ŁĄCZNEJ

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Łukasz Mariusz Kozioł
Kancelaria Komornicza nr V w Wieluniu
ul. Kaliska **/***
98-300 Wieluń

Sygnatury: Km 175/15, KM 175/15

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Łukasz Mariusz Kozioł Kancelaria Komornicza nr V w Wieluniu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 20.07.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Wieluniu, pod adresem...
Kod publikacji Adradar: AWK17 283 177
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.