Przetargi i licytacje: grunty Lubin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Lubin, ul. Armii Krajowej

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

W skład nieruchomości gruntowej wchodzą dwie działki o numerach ewidencyjnych; ***/*** o powierzchni; 62 m2 i dz. nr ***/*** o powierzchni; 117 m2. Działki sąsiadują ze sobą tworząc zorganizowaną całość. Działka nr ***/*** uzbrojona w sieć energetyczną. Działka nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, który jest tylko poprzez działkę nr ***/***. Przez teren działki nr ***/*** przechodzi sieć kana...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

124 537,50 zł

696 zł/m²

179 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, ul. Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

124 537,50 zł

696 zł/m²

179 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Lubin, Czerniec

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubiński, gmina Lubin, obręb Czerniec działka nr: 396/15 o pow. ewid. 0.3011. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3011 ha, w tym w użytkach (PsIV/Br - 0,1174 ha; PsV/Br - 0,1837 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00063792/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 760 zł

49,74 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubin, Czerniec

Cena wywoławcza:

149 760 zł

49,74 zł/m²

3 011 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Lubin

...druga licytacja nieruchomości położonej przy Gorzelin, Gm. Lubin, 59-307 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa stanowiąca działki oznaczone ewidencyjnie nr ***, ***/1, ***/1 o łącznej powierzchni 1,2501 ha, w tym:
*** wartość działki nr *** o powierzchni 6758 m2 wynosi: ........ 38 900,00zł
*** wartość działki nr ***/1 o powierzchni 4251 m2 wynosi: ........ 24 500,00zł
*** ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

49 266,67 zł

3,94 zł/m²

12 501 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin

Cena wywoławcza:

49 266,67 zł

3,94 zł/m²

12 501 m²

Opis nieruchomości:
*** ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Lubin, Obręb 3

Lokal niemieszkalny nr 6 położony w Lubinie, ul. Stary Lubin 27A, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubiński, gmina Lubin, obręb Obręb 3 działki nr: 868/2 o pow. ewid. 0.0535, nr: 868/5 o pow. ewid. 0.0194. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 27458, LE1U/00027455/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 900 zł

171 zł/m²

146 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubin, Obręb 3

Cena wywoławcza:

24 900 zł

171 zł/m²

146 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubin, Obora

Lokal mieszkalny nr 2 położony w miejscowości Obora, ul. Makowa 8A, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubiński, gmina Lubin, obręb Obora działki nr: 466/4 o pow. ewid. 0.0107, nr: 466/3 o pow. ewid. 0.0403. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00027597/0, LE1U/00027599/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 000 zł

609 zł/m²

128 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubin, Obora

Cena wywoławcza:

78 000 zł

609 zł/m²

128 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubin, Czerniec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 200 zł

62,17 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubin, Czerniec

Cena wywoławcza:

187 200 zł

62,17 zł/m²

3 011 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Księginicka ., 59-300 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***/6.

Opis nieruchomości:
nieruchomości gruntowej niezabudowanej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o powierzchni 6 022 m² - nr ***/7 o powierzchni 6 022 m², opis użytków: S-RIIIb, S-RIVa,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

560 418,75 zł

93,06 zł/m²

6 022 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

Cena wywoławcza:

560 418,75 zł

93,06 zł/m²

6 022 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

- nieruchomości położonej przy ul. Księginicka ***, 59-300 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***/0.

Opis nieruchomości:
Nieruchomości gruntowa, niezabudowana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o powierzchni 21 707 m² - nr ***/*** o powierzchni 21 707 m², opis użytków: S-RIIIb, S-R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 598 774,75 zł

120 zł/m²

21 707 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

Cena wywoławcza:

2 598 774,75 zł

120 zł/m²

21 707 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

- nieruchomości położonej przy ul. Księginicka ***, 59-300 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***/3.

Opis nieruchomości:
nieruchomości gruntowa, niezabudowanej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o powierzchni 8 083 m² - nr ***/*** o powierzchni 8 083 m², opis użytków: S-RIIIb, S-R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

967 702,50 zł

120 zł/m²

8 083 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

Cena wywoławcza:

967 702,50 zł

120 zł/m²

8 083 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

- nieruchomości położonej przy ul. Księginicka ., 59-300 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***/9.

Opis nieruchomości:
Nieruchomości gruntowa, niezabudowana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o powierzchni 9 821 m² - nr ***/3 o powierzchni 9 821 m², opis użytków: S-RIVa, S-RIVb – s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 175 818,50 zł

120 zł/m²

9 821 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

Cena wywoławcza:

1 175 818,50 zł

120 zł/m²

9 821 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

- nieruchomości położonej przy ul. Księginicka ., 59-300 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***/0.

Opis nieruchomości:
nieruchomości gruntowa niezabudowana przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o powierzchni 11 856 m² - nr ***/8 o powierzchni 11 856 m², opis użytków: S-RIIIb, S-RIVa,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

873 884,25 zł

73,71 zł/m²

11 856 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

Cena wywoławcza:

873 884,25 zł

73,71 zł/m²

11 856 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Lubin, Czerniec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 200 zł

62,17 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubin, Czerniec

Cena wywoławcza:

187 200 zł

62,17 zł/m²

3 011 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

- nieruchomości położonej przy ul. Księginicka ., 59-300 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa, niezabudowana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (zabudowa szeregowa i wolnostojąca) zabudowa usługowa oraz tereny dróg wewnętrznych i tereny ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 486 677,25 zł

66,13 zł/m²

143 454 m²

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Księginicka

Cena wywoławcza:

9 486 677,25 zł

66,13 zł/m²

143 454 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Lubin, Stefana Okrzei

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Lubin ul. Stefana Okrzei
Działka nr: 1023/1
Powierzchnia działki: 3.595 m²
Księga wieczysta nr LE1U/00086422/4, prowadzona
przez Sąd Rejonowy w Lubinie
Właściciel gruntu: Gmina Miejska Lubin
Użytkownik wieczysty gruntu: ORLEN S.A.

CENA WYWOŁAWCZA: 1.300.420,00 PLN netto
Wadium: 130 042,00 zł

Opis nieruchomości:
Nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 420 zł

362 zł/m²

3 595 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Lubin, Stefana Okrzei

Cena wywoławcza:

1 300 420 zł

362 zł/m²

3 595 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Lubin ul. Stefana Okrzei
Działka nr: 1023/1
Powierzchnia działki: 3.595 m²
Księga wieczysta nr LE1U/00086422/4, prowadzona
przez Sąd Rejonowy w Lubinie
Właściciel gruntu: Gmina Miejska Lubin
Użytkownik wieczysty gruntu: ORLEN S.A.

CENA WYWOŁAWCZA: 1.300.420,00 PLN netto
Wadium: 130 042,00 zł

Opis nieruchomości:
Nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Licytacja komornicza działki

Lubin, Armii Krajowej

- nieruchomości położonej przy Armii Krajowej ***, 59-300 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze Le1U/***/1.

Opis nieruchomości:
W skład opisywanej nieruchomości gruntowej wchodzą dwie działki o numerach ewidencyjnych; ***/5 o powierzchni; 62 m2 i dz. nr ***/11 o powierzchni; 117 m2. Działki sąsiadują ze sob...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

101 250 zł

566 zł/m²

179 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

101 250 zł

566 zł/m²

179 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości