Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Waganiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Sierzchowo

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DOM W SIERZCHOWIE GM. WAGANIEC

działka nr ***/*** o pow. 0,2000 ha

Adres nieruchomości
Sierzchowo, 87-731 Waganiec, poczta Waganiec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania***
155 775,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

155 775 zł

77,89 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Sierzchowo

Cena wywoławcza:

155 775 zł

77,89 zł/m²

2 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DOM W SIERZCHOWIE GM. WAGANIEC

działka nr ***/*** o pow. 0,2000 ha

Adres nieruchomości
Sierzchowo, 87-731 Waganiec, poczta Waganiec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
155 775,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 11.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

aleksandrowski, gm. Waganiec, Włoszyca

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI zaprasza do składania ofert w trybie naboru ofert z dodatkową licytacją na zakup prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w miejscowości Włoszyca ***, gmina Waganiec, powiat aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie.

Działka nr 33 – 5,5862 ha

Zabudowania: budynek mieszkalny, budynki gospodarcze, kompleks dwóch szklarni oraz kotłownia.

Księga wieczysta: *** – Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim

Cena wywoławcza
325 500,00 zł

_Cena wywoław...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 500 zł

5,83 zł/m²

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

aleksandrowski, gm. Waganiec, Włoszyca

Cena wywoławcza:

325 500 zł

5,83 zł/m²

Działka nr 33 – 5,5862 ha

Cena wywoławcza
325 500,00 zł

_Cena wywoław...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Zbrachlin

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Zbrachlin ***, 87-731 Waganiec, dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1A/***/4.

Suma oszacowania wynosi 145 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 108 750,00 zł.

Nieruchomość można oglądać w następ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

108 750 zł

22,77 zł/m²

4 775 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Zbrachlin

Cena wywoławcza:

108 750 zł

22,77 zł/m²

4 775 m²

Nieruchomość można oglądać w następ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Waganiec, Śliwkowo

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy Śliwkowo ***, 87-731 Waganiec, dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1A/***/9.

Suma oszacowania wynosi 147 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 110 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

110 250 zł

20,42 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Waganiec, Śliwkowo

Cena wywoławcza:

110 250 zł

20,42 zł/m²

5 400 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

aleksandrowski, gm. Waganiec, Kaźmierzyn

Wójta Gminy Waganiec

z dnia 10.09.2025 r.

Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 7 wraz z pomieszczeniem przynależnym, stanowiącego własność Gminy Waganiec, położonego w budynku wielolokalowym w miejscowości Kaźmierzyn 1, na działce nr 5/3, obręb Waganiec.

Gmina Waganiec jest jedynym właścicielem lokalu, stanowiącego przedmiot niniejszego ogłoszenia, który nie jest obciążony prawem użytkowania wieczystego lub ograniczonymi prawami rzeczowymi, ani nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 300 zł

745 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Waganiec
Przetarg na mieszkanie

aleksandrowski, gm. Waganiec, Kaźmierzyn

Cena wywoławcza:

25 300 zł

745 zł/m²

34 m² 1 pokój

Wójta Gminy Waganiec

z dnia 10.09.2025 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Waganiec
Przetarg na mieszkanie

aleksandrowski, gm. Waganiec, Waganiec, Wspólna

Wójta Gminy Waganiec

z dnia 09.09.2025 r.

OGŁOSZENIE

§ 1

Ogłaszam I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 16, położonego w Wagańcu, przy ul. Wspólnej 5 wraz z udziałami w częściach wspólnych nieruchomości położonej na działce nr 276/2, wpisanej do księgi wieczystej WL1A/00022661/6, stanowiącego własność Gminy Waganiec.

Gmina Waganiec jest jedynym właścicielem lokalu mieszkalnego, stanowiącego przedmiot niniejszego ogłoszenia, który nie j...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 400 zł

2 320 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Waganiec
Przetarg na mieszkanie

aleksandrowski, gm. Waganiec, Waganiec, Wspólna

Cena wywoławcza:

135 400 zł

2 320 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Wójta Gminy Waganiec

z dnia 09.09.2025 r.

OGŁOSZENIE

§ 1

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Waganiec
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Lewin

Ogłaszam I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Waganiec, oznaczonej nr 15/6 położonej w miejscowości Lewin, obrębie ewidencyjnym Kolonia Święte, dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą WL1A/00023158/4.

Położenie nieruchomości
Lewin
Numer działki
15/6
Powierzchnia działki w ha
0,1620
Cena wywoławcza nieruchomości
24.900,00

Wadium
24.900,00

Gmina...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 900 zł

15,37 zł/m²

1 620 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Waganiec
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Lewin

Cena wywoławcza:

24 900 zł

15,37 zł/m²

1 620 m²

Położenie nieruchomości
Lewin
Numer działki
15/6
Powierzchnia działki w ha
0,1620
Cena wywoławcza nieruchomości
24.900,00

Wadium
24.900,00

Gmina...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Waganiec
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

...odbędzie się 11 września 2025 roku o godz. 11.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

aleksandrowski, gm. Waganiec, Waganiec, Wspólna

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Wspólna ***/***, 87-731 Waganiec, dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1A/***/6.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny położony pod adresem: 87-731 Waganiec, Wspólna ***/***, Waganiec, dla którego Sąd Rejonowy IV Wydział Ksiąg ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 800 zł

1 993 zł/m²

21 m² 1 pokój

Termin: 2025-08-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

aleksandrowski, gm. Waganiec, Waganiec, Wspólna

Cena wywoławcza:

41 800 zł

1 993 zł/m²

21 m² 1 pokój

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

...odbędzie się 21 sierpnia 2025 roku o godz. 11.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Termin: 2025-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

...odbędzie się 17 lipca 2025 roku o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Termin: 2025-07-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-17

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

- nieruchomości położonej przy Brudnowo ***, 87-731 Brudnowo, dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1A/***/6.

Suma oszacowania wynosi 70 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 46 666,67 zł.

Nieruchomość można oglądać w następującyc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

46 666,67 zł

4 pokoje

Termin: 2025-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

Cena wywoławcza:

46 666,67 zł

4 pokoje

Nieruchomość można oglądać w następującyc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

aleksandrowski, gm. Waganiec, Wójtówka

...druga licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** *** położonego przy *** Wójtówka, 87-731 Waganiec, dla którego Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1A/***/6.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny w skład którego wchodzi pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój o powierzchni 29,56 m2 oraz związany z tym udział w części 281/74...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 000 zł

1 691 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2025-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

aleksandrowski, gm. Waganiec, Wójtówka

Cena wywoławcza:

50 000 zł

1 691 zł/m²

30 m² 1 pokój

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Włoszyca

...odbędzie się 24 kwietnia 2025 roku o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 400 zł

19,68 zł/m²

4 188 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Włoszyca

Cena wywoławcza:

82 400 zł

19,68 zł/m²

4 188 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości