Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Banie, Baniewice

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Banie,obr. Baniewice, dz.nr 282,pow.0,2400 ha.

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 700 zł

8,21 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Banie, Baniewice

Cena wywoławcza:

19 700 zł

8,21 zł/m²

2 400 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Gryfino,obr.Drzenin, dz.nr 28/26,pow.2,5001 ha.

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 507 555 zł

60,30 zł/m²

25 001 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

1 507 555 zł

60,30 zł/m²

25 001 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Panetwa Panstwa, połožonej na teterenie gminy Gryfino powiat gryfinski, pochodzącej z byłego PFZ. Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.95.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/7
z obrębu žórawie, okręg ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

186 960 zł

91,56 zł/m²

2 042 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

186 960 zł

91,56 zł/m²

2 042 m²

ogłasza
z obrębu žórawie, okręg ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Panstwa, połozonej na terenle gminy Gryfino powiat gryfiński, pochodzącej z byłego PFZ. Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.96.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/8
z obrębu Zórawie, okręg podatkowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 238 zł

91,57 zł/m²

2 023 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

185 238 zł

91,57 zł/m²

2 023 m²

ogłasza
z obrębu Zórawie, okręg podatkowy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

ogłasza
Państwa, położonej na terenie gminy Gryfino powiat gryfiński, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
02.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.PY.4240.94.2026.ABU, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 258/6
z obrębu Żórawie, okręg podatkowy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

183 885 zł

91,58 zł/m²

2 008 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

183 885 zł

91,58 zł/m²

2 008 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Steklno

...odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. o godzinie 10.30 w sali nr 34 Urzędu Miasta
i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
Do ceny sprzedaży ustalonej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23% ceny.
Cena nieruchomości osiągnięta w przetargu wraz z podatkiem VAT płatna jest w całości przed
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego

Wadium należy wpłacić w pieniądzu, najpóźniej do dnia 13 maja 2026 r. na rachunek bankowy
Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

82,76 zł/m²

2 175 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Steklno

Cena wywoławcza:

180 000 zł

82,76 zł/m²

2 175 m²

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Steklno

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

88,17 zł/m²

2 155 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Steklno

Cena wywoławcza:

190 000 zł

88,17 zł/m²

2 155 m²

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Steklno

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

90,95 zł/m²

2 199 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Steklno

Cena wywoławcza:

200 000 zł

90,95 zł/m²

2 199 m²

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Steklno

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

90,91 zł/m²

1 980 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Steklno

Cena wywoławcza:

180 000 zł

90,91 zł/m²

1 980 m²

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

...odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. godzinie 10.00 w sali nr 34 Urzędu Miasta i Gminy
w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego.

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 44...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

67,60 zł/m²

2 367 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Żórawie

Cena wywoławcza:

160 000 zł

67,60 zł/m²

2 367 m²

w Gryfinie, ul. 1 Maja nr 16.
podpisaniem umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego.

Gminy Gryfino nr 80 1240 3855 1111 0000 44...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Sławno, Warszkowo

...odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, wejście od ul. Mazowieckiej 14, II piętro, sala nr 248. Osoby udające się na przetarg winny zgłosić się do recepcji znajdującej się na parterze budynku celem pobrania karty magnetycznej umożliwiającej poruszanie się po obiekcie.

6. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu w wysokości 4.250 zł (słownie: cztery tysiące dwieście pięćdziesiąt zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

41,71 zł/m²

2 038 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Wydział Inwestycji i Nieruchomości
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Sławno, Warszkowo

Cena wywoławcza:

85 000 zł

41,71 zł/m²

2 038 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

Białogard

BURMISTRZ BIAŁOGARDU

podaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia

o I przetargu ustnym nieograniczony na zbycie nieruchomości

stanowiących niezabudowane działki gruntu w obrębie 0009 miasta Białogard, położone w Białogardzie przy ulicy Piastów i Sienkiewicza, wpisane w księgach wieczystych nr KO1B/00047554/4 i KO1B/00046860/5:

Lp. 1.

Nr działek
757/3 758/1 758/2 758/3

Powierzchnia w m2
1119

Cena wywoławcza
108 706,17 zł

Termin i miejsce przetargu
19.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 706 zł

97,15 zł/m²

1 119 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Przetarg na działkę

Białogard

Cena wywoławcza:

108 706 zł

97,15 zł/m²

1 119 m²

BURMISTRZ BIAŁOGARDU

podaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia

o I przetargu ustnym nieograniczony na zbycie nieruchomości

Lp. 1.

Nr działek
757/3 758/1 758/2 758/3

Powierzchnia w m2
1119

Cena wywoławcza
108 706,17 zł

Termin i miejsce przetargu
19.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białogard
Przetarg na działkę

drawski, gm. Czaplinek, Piaseczno

...odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. o godz. 10.00
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czaplinku, ul. Rynek 6

Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej na konto sprzedającego
PBS o/Czaplinek 48 8581 1027 0400 0505 2000 0008 w taki sposób, aby wpłata była na koncie Urzędu Miejskiego najpóźniej
w dniu _13 maja 2026 r.
Wadium wpłacone przez osobę, która wygrała przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia, a w przypadku uchylenia się pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 000 zł

47,64 zł/m²

2 918 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czaplinek
Przetarg na działkę

drawski, gm. Czaplinek, Piaseczno

Cena wywoławcza:

139 000 zł

47,64 zł/m²

2 918 m²

...odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. o godz. 10.00
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czaplinku, ul. Rynek 6

w dniu _13 maja 2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Czaplinek
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Kamień Pomorski, Rzewnowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Kamień Pomorski,obr.Rzewnowo, dz.nr 128/1,pow.0,1080 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 700 zł

12,69 zł/m²

1 080 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Kamień Pomorski, Rzewnowo

Cena wywoławcza:

13 700 zł

12,69 zł/m²

1 080 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wolin, Mokrzyca

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Wolin,obr.Mokrzyca, dz.nr 106/1,pow.0,0800 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 400 zł

14,25 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wolin, Mokrzyca

Cena wywoławcza:

11 400 zł

14,25 zł/m²

800 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości