Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Recław

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Wolin,obr. Recław, dz.nr 261/21,pow.0,0494 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 900 zł

11,94 zł/m²

494 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Recław

Cena wywoławcza:

5 900 zł

11,94 zł/m²

494 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Recław

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Wolin,obr. Recław, dz.nr 261/20,pow.0,0498 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 000 zł

12,05 zł/m²

498 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Wolin, Recław

Cena wywoławcza:

6 000 zł

12,05 zł/m²

498 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Kartno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Stare Czarnowo,obr. Kartno, dz.nr 8,35,38,41,pow.0,6900 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 450 zł

2,38 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Stare Czarnowo, Kartno

Cena wywoławcza:

16 450 zł

2,38 zł/m²

6 900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Kamień Pomorski, Rzewnowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Kamień Pomorski,obr.Rzewnowo, dz.nr 177/3,pow.0,1277 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 100 zł

12,61 zł/m²

1 277 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Kamień Pomorski, Rzewnowo

Cena wywoławcza:

16 100 zł

12,61 zł/m²

1 277 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 970 zł

5,60 zł/m²

9 995 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

Cena wywoławcza:

55 970 zł

5,60 zł/m²

9 995 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Szeligowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 290 zł

3,93 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Szeligowo

Cena wywoławcza:

15 290 zł

3,93 zł/m²

3 891 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Dziwogóra

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 330 zł

21,95 zł/m²

2 338 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Dziwogóra

Cena wywoławcza:

51 330 zł

21,95 zł/m²

2 338 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej z byłego PFZ Połczyn Zdrój.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 21.10.2025 г. KOS.WKUZ.SW.4240.W.195.2025.PB, opublikowanym w dniu 21.10.2025 r., w skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Redło.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026
nr KOS.WKUZ.SW.4240.W.23.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SW.4240.W.22.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Dygowo, Gąskowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości
na terenie
nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej gminy Dygowo powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Gąskowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 08.04.2026
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.22.2026.DM.I, opublikowanym w dniu 13.04.2026 r., w skł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 040 zł

45,56 zł/m²

396 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Dygowo, Gąskowo

Cena wywoławcza:

18 040 zł

45,56 zł/m²

396 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości
na terenie
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Sarbia

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości gruntowa niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Drzonowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 08.04.2026 KOS.WKUZ.KO.4240.W.20.2026.DM.I, opublikowanym w dniu 13.04.2026 r., w skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 444 zł

7,75 zł/m²

8 191 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Sarbia

Cena wywoławcza:

63 444 zł

7,75 zł/m²

8 191 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Rościęcino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 23.12.2025
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.7.2025.JN.II, opublikowanym w dniu 30.12.2025 r., w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

797 866 zł

99,96 zł/m²

7 982 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

Cena wywoławcza:

797 866 zł

99,96 zł/m²

7 982 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości