Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Osowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.goleniowski, gmina Nowogard,obr.Osowo, dz.nr 14/42,pow.0,5625 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 632 zł

8,65 zł/m²

5 625 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Osowo

Cena wywoławcza:

48 632 zł

8,65 zł/m²

5 625 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Biskupice

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 700 zł

3,08 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Biskupice

Cena wywoławcza:

7 700 zł

3,08 zł/m²

2 500 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Będzino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 030 zł

6,97 zł/m²

1 582 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Będzino

Cena wywoławcza:

11 030 zł

6,97 zł/m²

1 582 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Koszalin (m.p) powiat Koszalin, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Mścice.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 27.08.2025 r.
nr KOS.WKUZ.4240.W.133.2025.JN.N.1, opublikowanym w dniu 05.09.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 555 723 zł

446 zł/m²

5 727 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin

Cena wywoławcza:

2 555 723 zł

446 zł/m²

5 727 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nleruchomości nierolnej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnośc Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Biały Bór powlat szczécinecki, pochodzącej ze zlikwldowerego PGR Przybrda II.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnla 20.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.10.2026.PT, opublikowanym w dnlu 23.03.2026 r., w skład kt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 200 zł

50,22 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

45 200 zł

50,22 zł/m²

900 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej ntezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy m. Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno,
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 27.11.2025 r. nr
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.188.2025.MC, оpublikowanym w dnlu 01.12.2025 r., w sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 600 zł

49,29 zł/m²

1 615 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

79 600 zł

49,29 zł/m²

1 615 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnoścl Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.3.2026.MC, opublikowanym w dniu 06.03.2026 r., w skład któr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 090 zł

10,75 zł/m²

2 333 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

25 090 zł

10,75 zł/m²

2 333 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
nr KOS.WKUZ.4240.W.132.2025.JN.N.1, opublikowanym w dniu 05.09.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 599 875 zł

446 zł/m²

5 827 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koszalin

Cena wywoławcza:

2 599 875 zł

446 zł/m²

5 827 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnoścl Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Biały Bór powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego PGR Biały Bór SO S.P.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnla 22.01.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.206.2025.PT, оpublikowanym w dniu 22.01.2026 r., w skład któr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 650 zł

39,77 zł/m²

8 565 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

340 650 zł

39,77 zł/m²

8 565 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomośc nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy m. Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 28.11.2025 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.180.2025.MC, оpublikowanym w dniu 01.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 600 zł

43,64 zł/m²

2 351 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

102 600 zł

43,64 zł/m²

2 351 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Rościęcino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 23.12.2025
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.4.2025.DM.II, opublikowanym w dniu 30.12.2025 r., w skład k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

730 483 zł

115 zł/m²

6 380 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

Cena wywoławcza:

730 483 zł

115 zł/m²

6 380 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Rościęcino.

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.6.2025.JN.II, opublikowanym w dniu 30.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

687 781 zł

114 zł/m²

6 017 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

Cena wywoławcza:

687 781 zł

114 zł/m²

6 017 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona, w wykazie z dnia 28.11.2025 r.
KOS,WKUZ.SZ.4240.W.179.2025.MC, opublikowanym w dniu 01.12.2025 r., w skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 230 zł

49,30 zł/m²

1 607 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

79 230 zł

49,30 zł/m²

1 607 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
nleruchomoścl gruntowej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnośc) Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Blaly Bór powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego PFZ Blaly Bór.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmłotem sprzedaży będzle nleruchomość określona w wykazie z dnła 20.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.9.2026.PT, opubllkowanym w dniu 23.03.2026 r., w skład której wchodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenle gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.5.2026.MC, opublikowanym w dnlu 06.03.2026 r., w skład któr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

316 510 zł

87,24 zł/m²

3 628 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

316 510 zł

87,24 zł/m²

3 628 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości