Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Brzeżno powiat świdwiński, pochodzącej z byłego PFZ Brzeżno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.8.2026.JK, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład której wchodzą:

gr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

gr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Redło.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
nr KOS.WKUZ.SW.4240.W.21.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Siemyśl, Unieradz

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy SiemyśI powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Pławęcino. PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 28.11.2025 nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.158.2025.DM.II, opublikowanym w dniu 03.12.2025 r., w skład kt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 180 zł

20,45 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Siemyśl, Unieradz

Cena wywoławcza:

8 180 zł

20,45 zł/m²

400 m²

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Stargard

...odbędzie się w siedzibie Stargardzkiego TBS Sp. z o. o. przy ul. Struga 29
w Stargardzie w sali przetargów dnia 20 maja 2026 r. o godz. 10:00
*** Wadium winno wpłynąć w wysokości i formie wskazanej w treści niniejszego ogłoszenia
na konto Stargardzkiego TBS Sp. z o. o. w Banku PEKAO S.A. I o/Stargard
Nr 10 1240 3901 1111 0000 4220 4466 lub z konta banku zagranicznego: (SWIFT: PKOPPLPW) (IBAN: PL) Nr 10 1240 3901 1111 0000 4220 4466 najpóźniej na trzy dni robocze przed planowanym terminem prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 200 000 zł

497 zł/m²

8 452 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na działkę

Stargard

Cena wywoławcza:

4 200 000 zł

497 zł/m²

8 452 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Ustronie Morskie, Ustronie Morskie, Graniczna

WÓJT GMINY USTRONIE MORSKIE
ogłasza na dzień 20 maja 2026 roku
drugi ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Ustroniu Morskim przy ul. Granicznej stanowiącej

wieczystej
KOI L/00053039/3

Nr
działki
265/10

Powierzchnia
ogólna
(ha)
0.1330

Opis, przeznaczenie i sposób zagospodarowania nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 460 000 zł

1 850 zł/m²

1 330 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ustronie Morskie
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

2 460 000 zł

1 850 zł/m²

1 330 m²

WÓJT GMINY USTRONIE MORSKIE
ogłasza na dzień 20 maja 2026 roku

wieczystej
KOI L/00053039/3

Nr
działki
265/10

Powierzchnia
ogólna
(ha)
0.1330

Opis, przeznaczenie i sposób zagospodarowania nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w m...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ustronie Morskie
Licytacja komornicza działki

koszaliński, gm. Mielno, Łazy, ul. Mieleńska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1/2

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA POŁOŻONA W NAMORSKIEJ MIEJSCOWOŚCI ŁAZY

Adres nieruchomości
ul. Mieleńska ***, 76-002 Łazy, poczta Łazy

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Inne tereny zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych

Cena wywołania
201 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
2 010,00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

201 000 zł

2 792 zł/m²

72 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

koszaliński, gm. Mielno, Łazy, ul. Mieleńska

Cena wywoławcza:

201 000 zł

2 792 zł/m²

72 m²

1/2

Adres nieruchomości
ul. Mieleńska ***, 76-002 Łazy, poczta Łazy

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Inne tereny zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
201 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
2 010,00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

***Adres nieruchomości***
ul. Promowa, 75-900 Koszalin, poczta Koszalin

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnicy***
*** *** i *** ***

***Cena wywołania***
4 950,00 zł
(1/2 ceny sumy oszacowania)

***Na...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 950 zł

3,16 zł/m²

1 568 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Koszalin, ul. Promowa

Cena wywoławcza:

4 950 zł

3,16 zł/m²

1 568 m²

...druga licytacja nieruchomości:

***DROGA WEWNĘTRZNA***
udział w drodze wewnętrznej

***Adres nieruchomości***
ul. Promowa, 75-900 Koszalin, poczta Koszalin

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnicy***
*** *** i *** ***

***Cena wywołania***
4 950,00 zł
(1/2 ceny sumy oszacowania)

***Na...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

policki, gm. Kołbaskowo, Karwowo

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA 5508 M2 W KARWOWIE

Teren, na którym znajduje się część nieruchomości nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego a zagospodarowanie części nieruchomości jest zgodne z polityką przestrzenną gminy Kołbaskowo. Teren, na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość, oznaczony jest symbolem 5RM - tereny zabudowy zagrodowej. Kształt działki - nieregularny, przypominający w ogólnym zarysie wydłużony wielobok; teren ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

318 666,67 zł

57,86 zł/m²

5 508 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

policki, gm. Kołbaskowo, Karwowo

Cena wywoławcza:

318 666,67 zł

57,86 zł/m²

5 508 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA 5508 M2 W KARWOWIE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Trzebież, Polna

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r. o godzinie 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Policach, ul. Stefana Batorego 3 (I piętro, sala konferencyjna – pok. nr 32).

Ogłoszenie wywieszono na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Policach przy ul. Stefana Batorego 3 i ul. Bankowej 18.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest również na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Policach (www.police.pl) i Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Police.

Informacje na temat zbywanej nieruchomości można...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

122 zł/m²

986 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Police
Przetarg na działkę

policki, gm. Police, Trzebież, Polna

Cena wywoławcza:

120 000 zł

122 zł/m²

986 m²

Informacje na temat zbywanej nieruchomości można...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Police
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Bieczyno, dz.nr 310/2,pow.0,3030 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 450 zł

14,01 zł/m²

3 030 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

Cena wywoławcza:

42 450 zł

14,01 zł/m²

3 030 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Gąbin,dz.nr 169/9,pow.0,8917 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 550 zł

2,64 zł/m²

8 917 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

Cena wywoławcza:

23 550 zł

2,64 zł/m²

8 917 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Berkanowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Berkanowo

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki,gmina Trzebiatów,obr.Gąbin,dz.nr 169/6,pow.0,8305 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 550 zł

2,47 zł/m²

8 305 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

Cena wywoławcza:

20 550 zł

2,47 zł/m²

8 305 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Klępczewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości