Przetargi i licytacje: grunty zachodniopomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gosław

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Gosław, dz.nr 19,pow.0,7467 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 350 zł

10,49 zł/m²

7 467 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gosław

Cena wywoławcza:

78 350 zł

10,49 zł/m²

7 467 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Bieczyno, dz.nr 42/3,42/4,pow.0,3179 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 550 zł

9,30 zł/m²

3 179 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

Cena wywoławcza:

29 550 zł

9,30 zł/m²

3 179 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki,gmina Trzebiatów,obr.Gąbin,dz.nr 169/5,pow.0,8909 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 550 zł

2,64 zł/m²

8 909 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

Cena wywoławcza:

23 550 zł

2,64 zł/m²

8 909 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Rzepczyno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 480 zł

12,66 zł/m²

14 252 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Rzepczyno

Cena wywoławcza:

180 480 zł

12,66 zł/m²

14 252 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 940 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Rusinowo

Cena wywoławcza:

33 940 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Nielep

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 230 zł

3,18 zł/m²

15 157 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Nielep

Cena wywoławcza:

48 230 zł

3,18 zł/m²

15 157 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Chojna, Łaziszcze

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Chojna,obr.Łaziszcze, dz.nr 9/14,pow.0,6477 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 530 zł

25,25 zł/m²

6 477 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Chojna, Łaziszcze

Cena wywoławcza:

163 530 zł

25,25 zł/m²

6 477 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Ostrzyca

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej nan terenie terenie gminy g Nowogard powiat goleniowski, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
03.03.2026 r. nr SZC.WKUZ.NO.4240.W.24.2026.EW, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 191/2 chai oaólne 0310o ha ti ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 750 zł

6,05 zł/m²

3 100 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Ostrzyca

Cena wywoławcza:

18 750 zł

6,05 zł/m²

3 100 m²

ogłasza
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Smardzko

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Świdwin powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Smardzko.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.19.2025.PB, opublikowanym w dniu 05.03.2026 r., w skład której w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 450 zł

24,76 zł/m²

4 906 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Smardzko

Cena wywoławcza:

121 450 zł

24,76 zł/m²

4 906 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Chojna, Hangarowa

...odbędzie się 21 maja 2026r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Chojnie, ul. Jagiellońska 4, pokój nr 8.

Wadium należy wpłacać na konto BS Chojna 03 9370 0007 0000 0664 2000 0002 najpóźniej do dnia 18.05.2026r. Za datę wniesienia wadium uważa się dzień wpływu na nasze konto.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

410 000 zł

72,54 zł/m²

5 652 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Chojna
Przetarg na działkę

Chojna, Hangarowa

Cena wywoławcza:

410 000 zł

72,54 zł/m²

5 652 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Chojna
Przetarg na działkę

Nowe Warpno

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r. o godz. 11:00,
w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8,
w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

Wadium należy wnieść w pieniądzu przelewem najpóźniej w dniu 18 maja 2026 r.

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

prowadzony w Banku PEKAO S.A. I O/Police numer 44124039431111000041356962

w tytule przelewu należy wpisać uczestników przetargu.

Ogłoszenie o przetargu zostało podane do publicznej wiadomości przez wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 400 zł

120 zł/m²

1 682 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

Nowe Warpno

Cena wywoławcza:

201 400 zł

120 zł/m²

1 682 m²

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r. o godz. 11:00,
w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

w tytule przelewu należy wpisać uczestników przetargu.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

Nowe Warpno

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r. o godz. 10:00,
w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

w tytule przelewu należy wpisać uczestników przetargu.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

294 500 zł

118 zł/m²

2 498 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

Nowe Warpno

Cena wywoławcza:

294 500 zł

118 zł/m²

2 498 m²

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r. o godz. 10:00,
w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

w tytule przelewu należy wpisać uczestników przetargu.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Licytacja komornicza działki

Dobra

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W POSTACI DZIAŁKI ***/*** W DOBREJ WRAZ Z UDZIAŁEM 1/*** W DRODZE DOJAZDOWEJ

Nieruchomość gruntowa w postaci działki nr ***/***, identyfikator działki 321101 2.0003.***/***, obręb ewidencyjny 321101_2.0003, Dobra, położenie: powiat policki, gmina Dobra, miejscowość Dobra, w sposobie korzystania: BP- zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie XI Zamiejsc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

497 356,65 zł

139 zł/m²

3 569 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Dobra

Cena wywoławcza:

497 356,65 zł

139 zł/m²

3 569 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Krupy

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 536 zł

4,15 zł/m²

14 100 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Krupy

Cena wywoławcza:

58 536 zł

4,15 zł/m²

14 100 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Stare Węgorzynko, dz.nr 422,pow.0,1047 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 300 zł

18,43 zł/m²

1 047 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

Cena wywoławcza:

19 300 zł

18,43 zł/m²

1 047 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości