Licytacja komornicza działki: kielecki, gm. Raków, Głuchów

Cena wywoławcza:

461 866,50 zł

5,99 zł/m²
77 127 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-16

DZIAŁKI EWIDENCYJNE O NR: ***/***, ***/***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***/***, ***/*** O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 7,7127HA.

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Sebastian Śnioch

Kancelaria Komornicza nr XIII w Kielcach

Nowy Świat **/***

25-522 Kielce

Sygnatury: Km 430/25, KM 11/26

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Sebastian Śnioch Kancelaria Komornicza nr XIII w Kielcach podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy...
Kod publikacji Adradar: AWK17 266 198
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.