Licytacja komornicza działki: staszowski, gm. Staszów, Grzybów

Cena wywoławcza:

17 866,67 zł

10,11 zł/m²
1 768 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-18

PRAWA WIECZYSTEGO UŻYTKOWANIA NIERUCHOMOŚCI SKŁADAJĄCEJ SIĘ Z DZIAŁKI EWID. NR *** O POW. 0,1768 HA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Staszowie Sławomir Krakowiak

Kancelaria Komornicza nr III w Staszowie

Wschodnia ***/***

28-200 Staszów

Sygnatury: Km 791/19, GKM 2/24

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Staszowie Sławomir Krakowiak Kancelaria Komornicza nr III w Staszowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r....
Kod publikacji Adradar: AWK17 229 762
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.