Licytacja komornicza działki: sandomierski, gm. Obrazów, Jugoszów

Cena wywoławcza:

133 275 zł

8,33 zł/m²
16 000 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-24

GRUNTY ROLNE

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Jacek Korman

Kancelaria Komornicza nr I w Sandomierzu

Żeromskiego 25

27-600 Sandomierz

Sygnatura: Km 468/21

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Jacek Korman Kancelaria Komornicza nr I w Sandomierzu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 283 202
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.