Licytacja komornicza działki: konecki, gm. Końskie, Modliszewice, Piotrkowska

Cena wywoławcza:

262 500 zł

438 zł/m²
600 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-09-09

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA POŁOŻONA W MODLISZEWICACH PRZY UL. PIOTRKOWSKIEJ ***, GMINA KOŃSKIE, POWIAT KONECKI, WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE OZNACZONA JAKO DZIAŁKA GRUNTU O NUMERZE EWIDENCYJNYM **** O POWIERZCHNI 0,0600 HA.

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Końskich Kamil Włodarczyk

Kancelaria Komornicza nr III w Końskich

ul. 16 Stycznia ***

26-200 Końskie

Sygnatury: Km 234/26, Km 491/25

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Końskich Kamil Włodarczyk Kancelaria Komornicza...
Kod publikacji Adradar: AWK17 242 950
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.