Licytacja komornicza działki: Morawica

Cena wywoławcza:

18 911,25 zł

7,28 zł/m²
2 599 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-19

DZIAŁKA NR ***/***

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Magdalena Banatkiewicz

Kancelaria Komornicza nr I w Kielcach

ul. Warszawska **/***

25-312 Kielce

Sygnatura: Km 290/25

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Magdalena Banatkiewicz Kancelaria Komornicza nr I w Kielcach podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 065 629
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.