Licytacja komornicza działki: buski, gm. Busko-Zdrój, Nowy Folwark

Cena wywoławcza:

11 906,25 zł

3,22 zł/m²
3 700 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-22

DZIAŁKA NR. *** O POW. 0,37 HA

Katarzyna Blicharska Zastępca Komornika Sądowego

przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Pawła Masalskiego

Kancelaria Komornicza nr III w Busku Zdroju

ul. Kościuszki **

28-100 Busko - Zdrój

Sygnatury: Km 239/14, Km 239/14

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Katarzyna Blicharska Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Pawła Masalskiego Kancelaria Komornicza nr III w Busku Zdroju podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 081 757
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.