Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

legnicki, gm. Prochowice, Kwiatkowice

...odbędzie się dnia 28 listopada 2025 r. o godz. 10.30 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 - sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Wadium należy wpłacić w pieniądzu na rachunek bankowy tut. Urzędu B.S. Wschowa Oddz.
Prochowice nr 86 8669 0001 0341 3597 2000 0003 najpóźniej do dnia 24 listopada 2025 r.
z dopiskiem „Przetarg na sprzedaż działki nr 55/6 w obrębie Kwiatkowice”.
Wadium wpłacone w pieniądzu przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

34,00 zł/m²

2 353 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Prochowice, Kwiatkowice

Cena wywoławcza:

80 000 zł

34,00 zł/m²

2 353 m²

i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 - sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Prochowice, Rogów Legnicki

...odbędzie się dnia 28 listopada 2025 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 - sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
z dopiskiem „Przetarg na sprzedaż działki nr 21/3 w obrębie Rogów Legnicki”.
Wadium wpłacone w pieniądzu przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zal...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

28,33 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

legnicki, gm. Prochowice, Rogów Legnicki

Cena wywoławcza:

85 000 zł

28,33 zł/m²

3 000 m²

i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 - sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

Polanica-Zdrój

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Polanicy Zdrój przy ulicy Bystrzyckiej (województwo dolnośląskie, powiat kłodzki), oznaczona ewidencyjnie jako grunt trzech działek nr *** o łącznej powierzchni 3853 m2, obręb 0004, Centrum (KW nr ***).

Sprzedaż przeprowadza syndyk *** reprezentowana przez doradców restrukturyzacyjnych Mirosława Stanisławskiego (nr licencji 1187) i Mikołaja Stanisławskiego (nr licencji 1670) wyznaczony na syndyka postanowieniem Sądu Rejo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

431 000 zł

112 zł/m²

3 853 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Stanisławski
Przetarg na działkę

Polanica-Zdrój

Cena wywoławcza:

431 000 zł

112 zł/m²

3 853 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Stanisławski
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Jugów

...odbędzie się w dniu 28.11.2025 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w podanej wysokości do dnia 24.11.2025 r. na rachunek Gminy Nowa Ruda: Gospodarczy Bank Spółdzielczy Radków z/s w Nowej Rudzie, ul. Radkowska 4, 57-402 Nowa Ruda, Nr 62 9536 0001 3001 0006 7351 0005.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 000 zł

89,97 zł/m²

1 156 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Jugów

Cena wywoławcza:

104 000 zł

89,97 zł/m²

1 156 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Jugów

...odbędzie się w dniu 28.11.2025 r. o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

89,88 zł/m²

968 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Jugów

Cena wywoławcza:

87 000 zł

89,88 zł/m²

968 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Bożków

...odbędzie się w dniu 28.11.2025 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 000 zł

82,00 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Bożków

Cena wywoławcza:

82 000 zł

82,00 zł/m²

1 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

Oleśnica, Agatowa

...odbędzie się dnia 28 listopada 2025 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 24 listopada 2025r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

364 zł/m²

796 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Agatowa

Cena wywoławcza:

290 000 zł

364 zł/m²

796 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Grecka

...odbędzie się dnia 28 listopada 2025 r. o godz. 1130(w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

225 000 zł

321 zł/m²

702 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Grecka

Cena wywoławcza:

225 000 zł

321 zł/m²

702 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Pomocne

Nieruchomość mieszna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat jaworski, gmina Męcinka, obręb Pomocne działka nr: 447/3 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 ha, w tym w użytkach (PsV/Ps - 0,1300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 25053. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 300 zł

39,46 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Pomocne

Cena wywoławcza:

51 300 zł

39,46 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Pomocne

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat jaworski, gmina Męcinka, obręb Pomocne działka nr: 447/1 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2000 ha, w tym w użytkach (PsV/Br - 0,2000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1J/00011649/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 080 zł

118 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Pomocne

Cena wywoławcza:

235 080 zł

118 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Bolków, Lipa

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat jaworski, gmina Bolków, obręb Lipa działka nr: 670/6 o pow. ewid. 1.0373. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0373 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 1,0373 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1K/00012761/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

246 000 zł

23,72 zł/m²

10 373 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Bolków, Lipa

Cena wywoławcza:

246 000 zł

23,72 zł/m²

10 373 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Pieńsk, Żarki Średnie

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat zgorzelecki, gmina Pieńsk, obręb Żarki Średnie działki nr: 665/37 o pow. ewid. 0.0018, nr: 664/38 o pow. ewid. 0.0100, nr: 665/15 o pow. ewid. 0.0807, nr: 665/38 o pow. ewid. 2.4489, nr: 664/37 o pow. ewid. 0.0056, nr: 665/1 o pow. ewid. 0.2906. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.8376 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 1,4193 ha; PsIV/Ps - 0,3487 ha; PsIV/W - 0,0060 ha; PsIV/Br - 0,7656 ha; PsIV/dr - 0,0074 ha; ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

680 400 zł

23,98 zł/m²

28 376 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Pieńsk, Żarki Średnie

Cena wywoławcza:

680 400 zł

23,98 zł/m²

28 376 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Sulików, Radzimów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat zgorzelecki, gmina Sulików, obręb Radzimów działka nr: 767/2 o pow. ewid. 0.1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1900 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0500 ha; PsIV/Ps - 0,1400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1Z/00047208/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 100 zł

42,16 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Sulików, Radzimów

Cena wywoławcza:

80 100 zł

42,16 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Bolków

...pierwsza licytacja : działek gruntu w wieczystym użytkowaniu, zabudowane, stanowiące działki nr *** i *** o pow. 1,2900 ha tj.: _zabytkowy pałac oraz park, które położone są: 59-420 Bolków, Mysłów. Dla których Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***. Umowa użytkowania wieczystego zawarta do 28-09-2089 r. Działki położone obok siebie, oddzielone rowem (działka ***). Działka *** ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej (działka ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

829 327,50 zł

64,29 zł/m²

12 900 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bolków

Cena wywoławcza:

829 327,50 zł

64,29 zł/m²

12 900 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Kudowa-Zdrój, Boczna

...odbędzie się 28.11.2025 r. o godz. 09:00 w pok. nr 13, w Urzędzie Miejskim w Kudowie-Zdroju. Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej (tj. 45 560,00 zł) wyłącznie przelewem
na konto Nr 82 9523 1011 0312 5325 2003 0020 Bank Spółdzielczy Kłodzko, Filia Kudowa-Zdrój najpóźniej do
24.11.2025 r. Za terminową wpłatę uznaje się datę wpływu na konto gminy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

227 800 zł

199 zł/m²

1 142 m²

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kudowa-Zdrój
Przetarg na działkę

Kudowa-Zdrój, Boczna

Cena wywoławcza:

227 800 zł

199 zł/m²

1 142 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kudowa-Zdrój
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości